فهرست مشاغل پلی استیشن نشان می دهد که پلتفرم بازی موبایل در حال توسعه است


به نظر می رسد سونی برنامه هایی برای گسترش بازی های ویدیویی خود به پلتفرم های موبایل دارد. به گزارش TweakTown، این شرکت یک فرصت شغلی جدید برای یک معمار پلتفرم موبایل منتشر کرده است.

متقاضیان این شغل مسئولیت های زیادی در رابطه با انتشار بازی های ویدیویی بر روی موبایل خواهند داشت، از جمله طراحی معماری سیستم و خدمات باطن برای پلتفرم بازی موبایل.

در این فهرست آمده است: «پلی‌استیشن استودیو موبایل به دنبال یک مهندس نرم‌افزار مجرب برای طراحی پلتفرم پلی‌استیشن برای توسعه، انتشار و اجرای بازی‌های رایگان موبایل است.» فردی که در این نقش قرار دارد، طراحی و اجرای این پلتفرم را رهبری می‌کند تا بازی‌های موبایل را به سرویس‌های پلی‌استیشن متصل کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که سونی قصد دارد چه بازی هایی را برای موبایل منتشر کند، اما آنها با نام تجاری پلی استیشن عرضه خواهند شد. در این آگهی شغلی همچنین آمده است که یکی از مسئولیت های او ردیابی نوآوری ها، تغییرات و روندهای موثر بر توسعه بازی های موبایلی خواهد بود.

در این فهرست آمده است که متقاضیان روی یک پلتفرم جدید برای توسعه، انتشار و اجرای بازی‌های رایگان موبایل کار خواهند کرد. به نظر می‌رسد اتصال سرویس‌های پلی‌استیشن به بازی‌های موبایل نیز اولویتی برای این شرکت باشد، که می‌تواند به پیشرفت متقابل حساب‌های PSN با ویژگی‌هایی مانند غنائم اشاره کند.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید