PlayStation Handhelds اکنون در نوامبر منتشر می شود – شایعات


پلی استیشن در چند ماه گذشته مملو از شایعات متعددی بوده است، خواه PS5 جدید با درایو دیسک قابل جابجایی که امسال منتشر شده باشد یا نمایشگاه PlayStation Showcase که در آستانه جشنواره بازی تابستانی رونمایی می شود. سپس پلی استیشن 5 پرو است که شایعه شده است که در سال جاری عرضه خواهد شد. 2024.

شاید جالب ترین شایعه مربوط به کنسول دستی جدید پلی استیشن باشد. جف گراب از Giant Bomb اولین بار در مورد آن و تمرکز آن بر جریان ابری گزارش داد. Tom Henderson از Insider-Gaming گزارش داد که این گوشی دستی با اسم رمز Q Lite است و از Remote Play برای اجرای عناوین PS5 استفاده خواهد کرد.

پس چه زمانی می توانیم انتظارش را داشته باشیم؟ هندرسون گفت که بعد از مدل جدید PS5 و قبل از PS5 Pro عرضه خواهد شد. در آخرین پادکست Iron Lords، او فاش کرد که برنامه‌های فعلی در نوامبر آغاز خواهد شد.

“در حال حاضر برای عرضه بین PS5 Pro در پایان سال 2024 و PS5 جدید با درایو دیسک قابل جابجایی برنامه ریزی شده است. [coming at] آخر سال. در حال حاضر قرار است تا پایان سال جاری منتشر شود. بسیاری از مردم گفتند که سال 2024 خواهد بود، اما در حال حاضر شبیه نوامبر است. “

این سری از نسخه‌های سخت‌افزاری، استراتژی جالبی برای سونی خواهد بود، مخصوصاً با عرضه اخیر PlayStation VR2. طبق گزارش ها، این دومی کمتر از 300000 دستگاه فروخته است و به نظر می رسد این شرکت در حال برنامه ریزی برای کاهش 20 درصدی برنامه های تولید خود است.

در عین حال، مراقب جزئیات کنسول دستی و جدید باشید، شایعه شده است که این کنسول در ماه آوریل شروع به تولید و در سپتامبر عرضه خواهد کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید