شایعات حاکی از آن است که رویداد پلی استیشن این هفته یک State of Play خواهد بود


در هفته‌های اخیر گزارش‌های متعددی مبنی بر برنامه‌ریزی رویداد PlayStation در ماه مه منتشر شده است، اما مشخص نیست که آیا این رویداد یک نمایش PlayStation خواهد بود، یک نمایش کوچکتر State of Play یا چیزی کاملاً متفاوت . اکنون، ممکن است یک افشاگر برجسته اطلاعات بیشتری در این مورد ارائه کرده باشد.

NateTheHate، یک خودی شناخته شده، اخیراً در توییتر ادعا کرد که رویداد ماه می سونی در پاسخ به یک سؤال “بر اساس برنامه” است. خودی ها می گویند که این رویداد قرار بود اوایل این هفته برگزار شود، و در حالی که بسیاری انتظار داشتند که این رویداد یک نمایش پلی استیشن باشد، NateTheHate می گوید که در واقع قرار بود یک نمایش State of Play باشد، با یک نمایش کوچک، احتمال زیادی وجود دارد که این یک نمایش باشد. یک رویداد در مقیاس بزرگ

با این حال، اگر نشت اطلاعات را باور کرد، تعدادی از اطلاعیه ها و به روز رسانی های بزرگ برای نمایش برنامه ریزی شده است، از جمله موارد جدید ربات اختر بازی‌های معرفی شده برای PS5، شوتر علمی تخیلی PvP آینده کنکور به روز شده و اخیرا فاش شده است ماجراجویی افق لگو بالاخره تاریخ عرضه اعلام شد تپه خاموش 2 بازسازی.

ما هنوز نمی دانیم که آیا این نشت ها دقیق هستند یا خیر، اما ما منتظر به روز رسانی های بیشتر خواهیم بود، پس با ما همراه باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید