پلی استیشن به عنوان غرفه‌دار عمومی در نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۲۴ انتخاب شد


لیست غرفه داران بازی توکیو گیم شو 2024 که از 26 تا 29 سپتامبر برگزار می شود، رسما اعلام شد. منطقه عمومی نمایشگاه شامل بسیاری از شرکت های آشنا مانند Bandai Namco Entertainment، Capcom، Nexon، SNK و Square Enix خواهد بود. با این حال، این برنامه سرگرمی تعاملی سونی را نیز شامل می شود.

آخرین نمایشگاه عمومی سونی در سال 2019 بود. از سال 2020، نمایشگاه ها و رویدادها در سراسر جهان به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شده اند، اما سال گذشته نمایش بازی توکیو به عنوان یک نمایشگاه کاملاً فیزیکی بازگشت. سوال اینجاست که چرا سونی تصمیم گرفت امسال نمایشگاه عمومی کند. شاید مانند Game Show 2025 Kojima Productions، چند نسخه جدید را که برای انتشار در سال 2025 برنامه ریزی شده است، به نمایش بگذارند. Death Stranding 2: On the Beach.

فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس منتظر اطلاعیه های بعدی باشید. ۷۳۱ غرفه‌دار در نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۲۴ شرکت خواهند کرد. 3190 غرفه نمایشگاهی وجود خواهد داشت که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و انجمن سرگرمی های رایانه ای وعده داده است که این “بزرگترین رویداد” خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید