پلی استیشن بازی های بسیار زیادی را لغو کرد – Shuhei Yoshida


سونی در چند سال گذشته با موفقیت بزرگ PS4 و PS5 به خوبی عمل کرده است.عناوین حزب اول مانند Marvel’s Spider-Man، Ghost of Tsushima، Horizon Forbidden West، و خدای جنگ راگناروک همچنین برای ناشران بسیار خوب است. با این حال، به گفته شوهی یوشیدا، ضمن استقبال از ایده های جدید، برخی از بازی ها لغو خواهند شد.

رئیس توسعه مستقل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت پس از دریافت جایزه BAFTA Fellowship Award در سال 2023 به گاردین گفت: ما نمونه سازی می کنیم، ارزیابی می کنیم و تصمیم می گیریم زمان و منابع بیشتری را صرف کنیم یا فقط متوقف شویم. لغو بازی های بسیار زیاد من معمولا سعی می کنم توسعه دهندگان را متقاعد کنم که سعی می کنم از گیر افتادن آنها در این پروژه جلوگیری کنم.

“ما تمایل داریم با افرادی کار کنیم که ایده های بسیار قوی دارند. ما آنها را دوست داریم، بنابراین تغییر یا متوقف کردن پروژه های آنها بسیار سخت است.” استعداد همه چیز در این صنعت است و من سعی کردم به هر طریقی که می توانم به آنها کمک کنم.”

این با گزارش پروژه هایی مانند Bend Studio سازگار است. روزهای رفته دنباله رد شد چند نمونه دیگر و نمونه‌های اولیه دیگر هرگز نور روز را ندیده‌اند؟ جالب اینکه خروجی شخص اول سونی همچنان بالاست.

سال آینده به خصوص برای سونی جالب خواهد بود. Marvel’s Spider-Man 2، در پاییز منتشر شد.برای مدت زمان انحصار با Square Enix شریک شد فانتزی نهایی 16 و معکوس فاینال فانتزی 7، اما زمان نشان خواهد داد که چه چیز دیگری دارد. منتظر آپدیت های بعدی باشید، به خصوص که طبق شایعات، نمایشگاه پلی استیشن بعدی در ماه آینده برگزار می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید