جیم لیام، رئیس پلی استیشن در مارس 2024 بازنشسته خواهد شد


اعلام شده است که جیم رایان، مدیر عامل و رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، در پایان مارس سال آینده این شرکت را ترک خواهد کرد. سونی تایید کرد که رئیس پلی استیشن پس از بیش از 30 سال حضور در این شرکت از سمت خود کناره گیری می کند.

در 1 آوریل، مدیر ارشد اجرایی گروه سونی و هیروکی توتوکی به عنوان مدیر عامل موقت، جایگزین رایان خواهند شد. توتوکی در حالی که به نقش خود در گروه سونی ادامه می‌دهد، “نزدیک” با رئیس و مدیر عامل سونی کنیچیرو یوشیدا و تیم مدیریت SIE برای “توسعه فصل بعدی در آینده پلی‌استیشن” کار خواهد کرد. “این به تعریف کمک می‌کند.” نقش مدیر عامل SIE. ”

رایان گفت: “من کاملاً از این فرصت برای کار در شغلی که دوستش دارم در یک شرکت بسیار خاص، با افراد عالی و شرکای عالی لذت بردم.” “با این حال، ایجاد تعادل بین زندگی در اروپا و کار در آمریکای شمالی به طور فزاینده ای دشوار شده است. من این امتیاز را داشتم که روی محصولاتی کار کنم که زندگی میلیون ها نفر در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است. پلی استیشن همچنان بخشی از من خواهد بود. زندگی و من بیش از هر زمان دیگری به آینده SIE خوشبین هستم. من می خواهم از آقای یوشیدا به خاطر رهبری بزرگ تشکر کنم.”

توتوکی می‌گوید: «می‌خواهم صمیمانه از جیم رایان به خاطر دستاوردها و مشارکت‌های برجسته‌اش در طول 30 سال کارش در سونی، از جمله راه‌اندازی بسیار موفق پلی‌استیشن 5، تشکر کنم. “کسب و کار پلی استیشن که توسط SIE اداره می شود، بخش مهمی از مجموعه تجاری کلی گروه سونی است. من از نزدیک با جیم و تیم مدیریت ارشد همکاری خواهم کرد تا از موفقیت مستمر و رشد بیشتر شرکت خود اطمینان حاصل کنم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با SIE و شرکای تجاری ما برای ایجاد آینده ای هیجان انگیز برای پلی استیشن و صنعت بازی.”

یوشیدا گفت: “جیم رایان در طول مدت حضورش با ما همیشه یک رهبر الهام بخش بوده است، اما هرگز بیش از نظارت بر راه اندازی پلی استیشن 5 در بحبوحه همه گیری جهانی ویروس کرونا. او یک رهبر بزرگ بود.” “دستاوردهای خارق العاده کل تیم SIE به ساخت خود ادامه می دهد و پلی استیشن 5 در مسیر تبدیل شدن به موفق ترین کنسول SIE در تاریخ است. ما از جیم برای کارش بسیار سپاسگزاریم. با احترام به تصمیم جیم برای ادامه حرفه اش و توجه به اهمیت آن. از تجارت خدمات بازی و شبکه، ما باید تصمیم مهمی در مورد جانشین او بگیریم. پس از بحث های گسترده، تصمیم به ایجاد یک ساختار مدیریتی جدید گرفته ایم. ما این تصمیم را گرفته ایم. هدف ما توسعه و رشد بیشتر گروه سونی از طریق بیشتر است. موفقیت در تجارت بازی و خدمات شبکه.”نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید