Bayonetta 3

Hideki Kamiya از PlatinumGames می خواهد به ساخت بازی های Bayonetta بیشتری ادامه دهد


از بایونتا این فرنچایز به اندازه کافی مشکلات خود را داشته است و بدون دخالت نینتندو به احتمال زیاد ما هرگز بیش از یک بازی را ندیده ایم. بایونتا 3 نینتندو سوییچ و پلاتینیوم گیمز به احتمال زیاد برنامه‌هایی برای ادامه فعالیت آن در آینده دارند.

هیدکی کامیا، نایب رئیس PlatinumGames در مصاحبه با IGN گفت: بایونتا فرانچایز، او گفت که به ساختن ادامه خواهد داد بایونتا او تا زمانی که می تواند این بازی را بازی می کند و قصد دارد دنباله های بیشتری را برای استودیو بسازد.

“من شخصا نمی توانم تصور کنم بایونتا کامیا گفت: سریال هرگز تمام نمی شود. “من میخواهم درست کنم بایونتا 4 چه زمانی بایونتا 5، و من آنها را به شرکت می فرستم. ما اغلب در داخل در مورد اینکه چگونه می توانیم 9 مورد از آنها را بسازیم صحبت می کنیم.من کسی را میخواهم که دوست داشته باشد بایونتا “من به بازیکنان خیانت نمی کنم”

جالب اینجاست که کامیا همچنین می‌گوید که می‌تواند احتمالات زیادی داشته باشد. بایونتا اسپین آف آینده اخیراً، توسعه‌دهنده و نینتندو یکی از این اسپین‌آف‌های اکشن ماجراجویی را اعلام کردند. Bayonetta Origins Cerreza and the Lost Demon، برای ماه مارس برنامه ریزی شده است.

من می‌خواهم یک اسپین‌آف بسازم. این واقعیت که جین به‌عنوان یک ابرقهرمان به نام Cutie J نیز فعال است، یک بخش کاملاً جاافتاده است، بنابراین می‌خواهم یک اسپین‌آف بسازم.» بایونتا پیشرفت سری برای من مهم‌ترین چیز است، بنابراین به اعدادی که به عناوین بازی‌ها متصل است پایبند نیستم.من می خواهم بتوانم دنیای گسترده ای را ترسیم کنم بایونتا در سر من است

بایونتا 3 اکنون در نینتندو سوییچ موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat