Planet of Lana در 23 می برای ایکس باکس و رایانه شخصی منتشر می شود


پلتفرمر دوبعدی سینمایی Wishfully سیاره لانا تاریخ انتشار بالاخره در تاریخ 23 می در Steam و فروشگاه مایکروسافت برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر می شود. همچنین می توانید از روز اول از طریق Game Pass بازی کنید. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

در یک بیانیه مطبوعاتی، کارگردان آدام استیارنلیوس گفت: سیاره لانا در تاریخ 23 می برای PC و Xbox عرضه می شود. از همه کسانی که در طول این سال ها به بازی ما عشق و حمایت کردند، تشکر می کنیم. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما در دنیای جادویی فرود بیایید که ما برای تجربه این ماجراجویی سخت کار کرده ایم. ”

سیاره لانا که در سیاره ای می گذرد که توسط ارتشی مرموز مورد تهاجم قرار گرفته است، قهرمان داستان را می بیند که برای نجات خواهرش سفری را آغاز می کند. با ملحق شدن به موی مرموز، او باید برای حل معماها و مقابله با خطرات مختلف با یکدیگر همکاری کند. پنهان کاری مهمتر از درگیری است و شما با زمین های عجیب و غریبی که برای پیشروی استفاده می کنید مواجه خواهید شد.

سیاره لانا به دلیل سبک هنری دوبعدی فوق‌العاده‌اش، سر و صدای زیادی به‌دست آورده است. 18 دقیقه ابتدایی بازی را اینجا ببینید. همچنین می‌توانید نحوه عملکرد برخی از پازل‌ها را در اینجا ببینید. منتظر به‌روزرسانی‌ها در هفته‌های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید