«Planet Coaster 2» معرفی شد و در پاییز 2024 برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد.


توسعه مرزی است سیاره کاستر 2دنباله ای بر عنوان مدیریتی تحسین شده از سال 2017 است و برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. که پاییز امسال منتشر شد، تریلر جدیدی منتشر شده است که شامل تصاویری از موتور پیش آلفا است. آن را در زیر بررسی کنید.

سیاره کاستر 2 جاذبه های آبی معرفی شده اند که به بازیکنان امکان می دهد سرسره های آبی، سواری و استخر ایجاد کنند. از بین پنج تم و مناظر جدید انتخاب کنید و انیماترونیک خود را نیز سفارشی کنید. یک سیستم ساخت و ساز تکه تکه به شما امکان می دهد تا ترن هوایی غول پیکر ایجاد کنید و زمین را اصلاح کنید. درست مانند بازی قبلی، می توانید نقشه ها و پارک ها را در کارگاه Frontier به اشتراک بگذارید.

ابزارهای مدیریتی جدید «افزایش یافته» اکنون در دسترس هستند، و به لطف چندنفره ناهمزمان، اکنون می توانید پارک خود را با دوستان خود با استفاده از فایل های به اشتراک گذاشته شده در حالت sandbox بسازید. کسانی که به دنبال لذت بردن از مناظر هستند نیز می توانند پارک را از منظر اول شخص جدید کشف کنند. با جزئیات بیشتر شما را در جریان خواهیم گذاشت. لطفا از وب سایت رسمی نیز دیدن فرمایید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید