Pikmin Finder یک بازی جدید مبتنی بر مرورگر AR از توسعه دهندگان Pokemon Go است


توسعه دهنده Niantic با نینتندو همکاری کرده است تا یک بازی واقعیت افزوده مبتنی بر مرورگر جدید بر اساس آن منتشر کند. پیکمین حق امتیاز.با عنوان پیکمین یاب، بازی حول محور بازیکنانی است که از دوربین دستگاه خود برای پیدا کردن Pikmin در اطراف خود استفاده می کنند.

درست همانطور که نیناتیک موفق شد پوکمون GO، پیکمین زنده انواع مختلف Pikmin را می توان بسته به عوامل مختلفی مانند مکان و زمان روز پیدا کرد. Pikmin پیدا شده توسط بازیکن می تواند بازیکن را به شکار گنج هدایت کند.

پیکمین یاب می توانید از وب سایت رسمی بازی کنید. با تمرکز بر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، دسترسی به وب‌سایت از طریق رایانه شخصی بازی را شروع نمی‌کند، در عوض یک کد QR به بازیکن ارائه می‌دهد که می‌تواند با هر تلفن هوشمند مدرن اسکن شود تا بازی را روی دستگاه باز کند.

هدف از گیم پلی پیکمین یاب این بسیار ساده به نظر می رسد زیرا فقط حول محور پیدا کردن Pikmin و استفاده از آنها برای به دست آوردن گنج می چرخد. همچنین، به نظر می‌رسد که این بازی در حال حاضر فقط یک تبلیغ برای نینتندو سوییچ انحصاری است. Pikmin 4.بررسی های مربوط به Pikmin 4 برای اطلاعات بیشتر.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *