ویدیوی جدید نحوه عملکرد Pikmin 4، انواع Pikmin و موارد دیگر را تشریح می کند


Pikmin 4دنباله سری اکشن-استراتژی مورد انتظار نینتندو سرانجام در این ماه روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. اخیراً تریلر مرور کلی نینتندو دایرکت ویژگی‌های جدید را برجسته کرده است و ویدیوی اخیر نکاتی را برای شرکت‌کنندگانی که برای اولین بار شرکت می‌کنند ارائه می‌کند. زیر را بررسی کنید.

در هسته آن، Pikmin 4 یک بازی استراتژیک است هنگامی که روی سیاره فرود آمدید، Pikmin را از زمین بیرون بکشید و از سوت برای فرمان دادن به آنها استفاده کنید. همچنین می توانید برای حمله به دشمنان، حمل اشیاء یا حفاری گنج به آنها دستور پرتاب کنید. حتی اگر Pikmin شما بمیرد، همچنان می توانید Pikmin جدید پرورش دهید.

هر Pikmin نقاط قوت متفاوتی دارد. پیکمین قرمز قوی و مقاوم در برابر آتش است، پیکمین آبی می تواند زیر آب نفس بکشد و پیکمین زرد در برق خوب است و می تواند دشمنان را شوکه کند. پیکمین صورتی نیز وجود دارد که می تواند اشیاء را از بالای سر بلند کند و پیکمین سیاه که در تخریب دیوارها مهارت دارند. همچنین ارک هایی وجود دارند که می توانند با موجودات دشمن مبارزه کنند و به عنوان وسیله نقلیه/قایق برای شما و Pikmin شما عمل کنند.

Pikmin 4 این بازی در تاریخ ۲۱ جولای برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. یک نسخه ی نمایشی رایگان هم اکنون از فروشگاه اینترنتی نینتندو در دسترس است و پیشرفت شما به بازی منتقل می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *