Pikmin 4 به نینتندو سوییچ می آید


عاقبت مورد انتظار نینتندو پیکمین سری “نینتندو سوییچ” که در سال 2015 معرفی شد سرانجام در نینتندو سوییچ ظاهر شد. Pikmin 4 بازیکنان به عنوان استخدام شده در یک تیم نجات دیده می شوند که باید به سیاره ای سفر کنند تا گروهی را که در ماموریت نجات کاپیتان اولیمار در سیاره سقوط کرده اند نجات دهند. این یک چیز کامل است. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید.

یک بار دیگر، بازیکنان می توانند رشد کنند و Pikmin های مختلف را برای انجام وظایف مختلف فرمان دهند. برخی از آنها در برابر آتش مقاوم هستند و در مبارزه خوب هستند، در حالی که برخی دیگر می توانند دیوارها را بشکنند و به دشمنان شوک بزنند. همچنین ارک هایی وجود دارند که به عنوان وسیله نقلیه عمل می کنند و موجودات دشمن را درگیر می کنند. ویژگی های جدید عبارتند از “Dandri Battle” که در آن می توانید با NPC ها برای جمع آوری آیتم ها رقابت کنید و “Night Expedition” که در آن می توانید Luminals را جمع آوری کنید.

برای اطلاعات بیشتر، Pikmin 4، ویژگی های ما را در اینجا بررسی کنید. یک نسخه آزمایشی رایگان نیز در فروشگاه اینترنتی نینتندو موجود است و می توانید پیشرفت بازی خود را انتقال دهید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *