Physint – هیدئو کوجیما بازگشت خود به ژانر اکشن جاسوسی را توضیح می دهد


Kojima Productions در حال کار بر روی: سرگردانی مرگ 2، سال آینده برای PS5 منتشر خواهد شد. به موازات توسعه قطر خارجی ما همچنین عناوین جدیدی را برای استودیوی بازی Xbox با همکاری سونی در دست توسعه داریم. فیسینتو. این اثر که در State of Play اخیر به عنوان «بازی اکشن اکشن نسل بعدی» معرفی شد، یک IP جدید است که هم یک بازی تعاملی و هم فیلم است.

در آخرین قسمت HideoTube، کارگردان Hideo Kojima گفت: “این یک فیلم و همچنین یک بازی است. به همین دلیل ما در Sony Pictures بودیم. یک بازی جدید اکشن جاسوسی. البته این یک بازی خواهد بود. اما مادر اگر کسی باشد. به خانه شما آمدند و شما را در حال انجام این بازی دیدند، آنها فکر می کردند شما در حال تماشای یک فیلم هستید. باید دید تا کجا می توانید پیش بروید.”

با این حال، انگیزه این بود دنده فلزی جامد آیا سازنده قصد بازگشت به ژانر را دارد؟ “اول از همه، از زمانی که مستقل شدم، می خواستم با IP خودم کار جدیدی انجام دهم. بنابراین، برای به چالش کشیدن خودم، اولین مورد را ایجاد کردم. سرگردانی مرگ. سپس، برای ایجاد یک امتیاز، سرگردانی مرگ 2. سپس، می خواستم چیز جدیدی را امتحان کنم، بنابراین شروع به کار بر روی OD کردم.

از آن زمان تاکنون، ما ایده‌های جدید زیادی داشته‌ایم. اما در هشت سال گذشته، کاربران در سراسر جهان از ما می‌خواهند هر روز چیزی متفاوت در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنیم. چرخ دنده ی فلزی و غیره. ”

با این حال، در سال 2020، در طول همه گیری ویروس کرونا، کوجیما بیمار شد. او منزوی شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. “سپس فکر کردم، “دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم.” اما سال گذشته 60 ساله شدم. 10 سال دیگر 70 ساله خواهم شد. امیدوارم هرگز بازنشسته نشم.

با این حال، فکر می‌کردم اگر کاربران آنقدر می‌خواهند، باید اولویت‌هایمان را کمی تغییر دهیم. ما همچنان می‌خواهیم کار جدیدی انجام دهیم، اما تصمیم گرفتیم یک بازی اکشن جاسوسی بسازیم.»

این خبر خوبی است، اما چرخ دنده ی فلزی طرفداران عزیز، هنوز مدتی می گذرد. فیسینتو آغاز خواهد شد. کوجیما در State of Play فاش کرد که آماده سازی ها در حال انجام است، اما قرار است تولید به طور جدی آغاز شود. سرگردانی مرگ 2 رهایی. توسعه‌دهنده امیدوار است از فناوری‌های پیشرفته و استعدادهای جهانی برای عبور از سد بین فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی استفاده کند. منتظر بروزرسانی های بیشتر در سال های آینده باشید.

در ضمن، تحلیل ما را بررسی کنید Death Stranding 2: On the Beach برای تریلر اینجا کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید