فیل اسپنسر می‌خواهد بازی‌های قدیمی اکتیویژن بلیزارد را «با احترام» دوباره ببیند


با توجه به اینکه Activision Blizzard اکنون به طور رسمی بخشی از Xbox است، فیل اسپنسر، مدیرعامل Microsoft Gaming، برخی از برنامه های آینده خود را در پادکست اخیر Xbox به اشتراک گذاشت. او اذعان کرد که عناوین این ناشر امسال به Game Pass نمی‌آیند، اما سال 2024 منطقی‌تر خواهد بود و دوران بتا و پوسته‌های انحصاری را آغاز می‌کند. ندای وظیفه در سایر پلتفرم ها متوقف شد.

از جمله، البته، تمام شوخی برای بازگرداندن سریال های کلاسیک مانند: قهرمان گیتار موضع اسپنسر در مورد هر چیز دیگری چیست؟ او گفت (رونویسی شده از طریق VGC) که تعداد فرنچایزهای موجود در مجموعه این شرکت “از جهاتی چشمگیر” و “دیوانه کننده” است.

“احساس می‌کنم باید مراقب محتوایی باشیم که لمس می‌کنیم. اینها خاطرات افرادی است که از پلتفرم‌های مختلف، دهه‌های مختلف استفاده می‌کردند. و من وقتی برمی‌گردیم و از چیزی بازدید می‌کنیم، می‌خواهیم آن را به بهترین نحو انجام دهیم. توانایی ما، یعنی کار روی چیزی به جای ایجاد چیزی برای سود مالی. ما می خواهیم مطمئن شویم که ما یک تیم با انگیزه هستیم که می خواهیم در روابط عمومی تفاوت ایجاد کنیم. که مایل به ایجاد تفاوت و ایجاد چیزی برای اعلام روابط عمومی است، اما محصولی را ارائه نمی دهد.

بنابراین من با تیم ها شروع می کنم و آنها به چه چیزهایی علاقه دارند و به همین دلیل برای رفتن به این تیم ها هیجان زده هستم. [studio] بعد از بازدید بررسی خواهم کرد. ”

اسپنسر تصدیق کرد که در حالی که ایکس باکس “کار شایسته ای” انجام می دهد، “از نظر بازبینی و بازنگری فرنچایزها، کار A+ را انجام نداده است.” همیشه بین انجام یک کار جدید یا بازگشت به عقب و انجام کاری معاوضه است. با Game Pass، من فکر می کنم شما احتمالاً می توانید هر سال چند فرنچایز را انتخاب کنید تا تقریباً آنها را “بازبینی” کنید. من فقط این اصطلاح را ابداع کردم، بنابراین روی برند و بسته بندی آن وجود ندارد.

“اما میدونی چیه، من از اینجور چیزا مسخره میکنم.” هگزن جیچون یادمه از بچگی باهاش ​​بازی کردم. ما هیچ برنامه‌ای برای آن نداریم، اما وقتی به تمام فرنچایزهایی که بخشی از تیم ما هستند نگاه می‌کنید، فرصتی برای بازگشت وجود دارد، حتی اگر فقط تشخیص آن لحظه و معنای آن چیزها در بازی باشد. تاریخچه ای که باید تجزیه و تحلیل شود و به طور مناسب از آن استفاده شود تا از طریق Game Pass در دسترس مردم قرار گیرد. فکر می کنم فرصتی وجود دارد، هیچ برنامه ای برای آن ندارم، اما فرصتی وجود دارد. ”

اگر استودیویی بخواهد یک بازی کلاسیک را دوباره ببیند، اسپنسر از آن پشتیبانی می کند، اما آن را مجبور نمی کند. او در مورد فرنچایز Activision Blizzard که علاقه مند است بازیکنان برای اولین بار دوباره آن را کشف یا تجربه کنند، گفت: «فکر می‌کنم چیزهای شگفت‌انگیزی وجود دارد که می‌توانیم دوباره مرور کنیم و آنها را لمس کنیم. شما گفتید: “لحظه های متعددی در تاریخ اکتیویژن وجود دارد تونی هاوک، تو گفتی قهرمان گیتار، حتی چیزی شبیه به آسمان نشین ها – آن لحظه ای بود که تیم یک نوآوری غیرمنتظره انجام داد.

“یعنی چه معنایی دارد که یک گیتار پلاستیکی را حمل کنید و آن را به کنسول وصل کنید و آن را بنوازید؟” تا زمانی که کار نکند، هرگز کار نخواهد کرد. و همه گفتند: “البته کار خواهد کرد.” میدونی، آسمان نشین ها، به روشی مشابه. ”

اسپنسر شخصاً تمایل بیشتری به بازی های ماجراجویی دارد مانند: تلاش پادشاه و زرک. اما وقتی صحبت از کلاسیک می شود، او احساس می کند: “مهمترین چیز این است که ما با آنها با احترامی که سزاوار آن هستند رفتار کنیم و آن را به روشی برای انجام یک لحظه روابط عمومی، همانطور که گفتیم، تبدیل نکنیم.” یا چیز دیگری. “

فقط زمان نشان می دهد که چگونه این اتفاق می افتد، بنابراین برای به روز رسانی های بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید