انتشار کنسول Phasmophobia تا اکتبر به تعویق افتاد


عنوان ترسناک چند نفره Kinetic Games فوبیا این یک نوع افشاگری از زمان انتشار دسترسی اولیه آن بر روی رایانه شخصی در سال 2020 بوده است، اما در اوایل سال جاری، توسعه دهنده تأیید کرد که انتشار نسخه کنسول دروازه ها را به روی یک جامعه حتی بزرگتر باز می کند. با این حال، عرضه آن با چند ماه تاخیر انجام شد.

در ابتدا قرار بود در اواخر این ماه برای کنسول‌ها در دسترسی اولیه عرضه شود، Kinetic Games پنجره انتشار کنسول را تا اکتبر به عقب انداخته است، با هدف انتشار بازی در اواسط هفته منتهی به هالووین. سازنده گفت که علت تاخیر آتش سوزی اخیر در یک ساختمان اداری است که بر توانایی بندر برای آزمایش و توسعه تاثیر گذاشته است.

Kinetic Games در پستی در توییتر ضمن اعلام این تاخیر، نوشت: “حادثه اخیر آتش سوزی در ساختمان اداری ما و مسائل توسعه پیش بینی نشده به طور قابل توجهی بر قابلیت های آزمایش و توسعه ما تأثیر گذاشته است.

“پس از بررسی دقیق، ما تصمیم سختی گرفتیم که عرضه کنسول را که در ابتدا برای ماه آگوست برنامه ریزی شده بود، تا زمانی که همه چیز آماده شود به تعویق بیندازیم. ما یک نسخه ویژه برای هفته منتهی به آن برنامه ریزی کرده ایم که زمان لازم را در اختیار ما قرار می دهد. کامل و همه چیز را اصلاح کنید.»

پس از آزادی، فوبیا در دسترسی اولیه برای PS5، PS VR2 و Xbox Series X/S موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *