عرضه کنسول Phasmophobia دوباره به تعویق افتاد


اوایل سال جاری، Kinetic Games یک عنوان تحسین برانگیز ترسناک چند نفره را معرفی کرد. فوبیا به زودی برای PS5، Xbox Series X/S و PS VR2 عرضه می شود، اما انتظار برای آن کمی بیشتر از حد انتظار بوده است. در ابتدا برای عرضه کنسول در ماه آگوست برنامه ریزی شده بود، انتشار به ماه اکتبر به تعویق افتاد، اما Kinectic Games یک تاخیر جدید را اعلام کرده است.

سازنده عوامل متعددی را مقصر می داند، از جمله بهینه سازی کامل بازی برای PS VR2 و کنسول ها و همچنین بازسازی کامل نقشه Maple Lodge Campground. فاسموفوبیا پورت کنسول تا ماه اکتبر به تعویق افتاده است. هنوز پنجره انتشار جدیدی اعلام نشده است، اما Kinetic می گوید که “با پشتکار در تلاش است تا تاثیر این تاخیر را به حداقل برساند.”

توسعه دهنده نوشت: “در آماده سازی برای راه اندازی پلی استیشن VR2، ما به طور جدی عملکرد بازی را بررسی کرده و آن را در تمام نقشه ها بهینه سازی کرده ایم تا از تجربه یکپارچه برای همه بازیکنان کنسول اطمینان حاصل کنیم.” Masu. “در این مرحله، ما مجبور شدیم که Maple Lodge Campground را با یک چیدمان کاملاً جدید بازسازی کنیم. این تصمیم برای تیم هنری ما زمان بر بود، اما برای ارائه بهترین تجربه ممکن از گیم پلی. ضروری است.

ما امیدوار بودیم همزمان با رویداد هالووین اعلامیه ویژه ای ارائه کنیم، اما به دلیل پیچیدگی چالش های فعلی، به زمان بیشتری نیاز داریم. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر، تاریخ انتشار بازبینی شده ای را ارائه خواهیم کرد. ما سخت در تلاش هستیم تا آن را به حداقل برسانیم. تأثیر این تأخیر و مایلم از حمایت مستمر شما صمیمانه تشکر کنم.

Kinetic Games اضافه شد: فوبیا یک نسخه کنسولی نیز وجود خواهد داشت، بنابراین ممکن است ارزش صبر کردن را داشته باشد. ”نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید