Phantom Brave The Lost Hero نمای کلی تریلر جزئیات داستان، حبس و آتش


Nippon Ichi Software طرفداران RPG استراتژیک خود در سال 2004 را شگفت زده کرد. فانتوم بریو دنباله در نینتندو دایرکت اعلام شد. Phantom Brave The Lost Hero شخصیت های اصلی، مارونا و اش، بازگشت. این دو به سفر خود ادامه می دهند و به فانتوم ها کمک می کنند، اما با حمله یک ناوگان ارواح مرموز از هم جدا می شوند.

همانطور که در تریلر خلاصه داستان جدید توضیح داده شده است، مارونا از Ash جدا می شود و در جزیره ای جدید با Apricot the Phantom ملاقات می کند. پدر زردآلو یک دزد دریایی افسانه ای است و او می خواهد محل اختفای او را بداند. مارونا با Apricot متحد می شود و دوباره با Ash متحد می شود و تلاش می کند تا خدمه دزدان دریایی افسانه ای را دوباره متحد کند تا ناوگان Ghost Fleet را شکست دهد.

Confine از بازی اول بازمی گردد و به فانتوم ها اجازه می دهد در اشیا به دام افتاده و در نبرد مورد استفاده قرار گیرند. بسته به مورد، فانتوم ممکن است ویژگی ها یا آمار منحصر به فردی را به ارث ببرد. با این حال، Confire نیز وجود دارد که از یک فانتوم ترکیب شده با یک توپ برای انجام یک حمله قدرتمند استفاده می کند. از گجت های دیگر مانند فن های غول پیکر نیز می توان استفاده کرد. Marona همچنین می‌تواند از Confriend برای ادغام با Phantom استفاده کند و شکل‌ها و قدرت‌های جدیدی به دست آورد تا جریان را تغییر دهد.

تریلر همچنین ویژگی‌هایی مانند سیاه چال‌های تصادفی، ماموریت‌های جانبی، نامه‌ها و سفارشی‌سازی کشتی دزدان دریایی را تایید کرد که انتظار داریم در ماه‌های آینده آن‌ها را فاش کنیم. Phantom Brave The Lost Hero این بازی برای PS4، PS5 و Nintendo Switch در سال 2025 منتشر خواهد شد و نسخه PC نیز در اواخر همان سال منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید