“Phantom Brave The Lost Hero” اعلام شد و قرار است در سال 2025 اکران شود


فانتوم بریو طرفداران جمع شدند – Nippon Ichi Software اعلام کرده است که دنباله ای از RPG تاکتیکی خود را در سال 2025 منتشر خواهد کرد. Phantom Brave The Lost Hero این بازی بر روی PS4، PS5 و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود و نسخه PC قرار است اواخر سال آینده بر روی Steam منتشر شود. تریلر اعلامی را در زیر تماشا کنید.

مارونا و اش برگشتند. و یک بار دیگر، Marona می تواند با فانتوم ها صحبت کند، فانتوم ها را استخدام کند و فانتوم ها را در اشیاء مختلف به دام بیاندازد تا در جنگ از آنها استفاده کند. این به شما امکان می دهد بسته به جسم، توانایی های مختلفی مانند شلیک توپ یا باد شدید را انجام دهید. در یک ویژگی جدید، دوستان، مارونا با فانتوم ترکیب می شود تا قدرت های جدیدی به دست آورد.

جدیدترین بازیگر اضافه شده زردآلو، دختر جوانی است که کلاه و ژاکت دزدان دریایی بر سر دارد و آرزو دارد دوباره با پدرش بپیوندد. مارونا می تواند با Apricot ترکیب شود و برخی از توانایی های او را در اختیار بگیرد، اما ما هنوز نمی دانیم که چیست. برخلاف عنوان اول، Phantom Brave The Lost Hero کاملاً سه بعدی مانند دوران مدرن دیسگایا بازی منتظر جزئیات بیشتر باشید تا در ماه های آینده منتشر شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید