Phantom Blade Zero شبیه به Souls نیست، نسخه آزمایشی هنوز برای انتشار عمومی آماده نیست


شرکت توسعه دهنده S-Game است تیغه فانتوم صفر بخشی از سؤالات متداول که در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) پست شده است. با توجه به سوالات متداول، استودیو است تیغه فانتوم صفر این یک بازی شبیه به Souls خواهد بود.

توسعه‌دهنده در پرسش‌های متداول می‌گوید: «کسانی که در این مرحله نسخه نمایشی را امتحان کرده‌اند باید مطمئن باشند که این یک بازی SoulPsych نیست. “ما می خواهیم دوباره تاکید کنیم که هرگز در برنامه ما “ساخت یک بازی دیگر SoulPsych” نبود. ما می خواستیم مبارزه ترکیبی، تپنده قلب، گیج کننده، چالش برانگیز و هیجان انگیز باشد. من اینجا هستم.”

توسعه دهنده نیز تیغه فانتوم صفر اگرچه این عنوان شبیه به Souls نیست، اما قطعاً از برخی از بازی‌های موجود در کتابخانه FromSoftware الهام می‌گیرد و ایده‌هایی مانند مسیرهای متعدد، میانبرها و نقشه‌های چند لایه را در خود جای داده است.

سازنده گفت: «ما از بازی‌های شبیه به Souls، از جمله نقشه‌های چند لایه، مسیرهای رویکرد چندگانه، و گوشه‌های مخفی الهام گرفتیم، اما شباهت‌ها همین جا به پایان می‌رسد. گزینه‌های دشواری وجود دارد و شما مجبور نیستید با گروه‌هایی روبرو شوید که پس از مرگ دوباره رشد می‌کنند یا به پست‌های بازرسی برخورد می‌کنند.

پرسش‌های متداول همچنین بیان می‌کند که S-Game هنوز آماده انتشار نسخه نمایشی قابل بازی نیست. تیغه فانتوم صفر هنوز به بازار بزرگتری نرسیده است. در حال حاضر، نسخه نمایشی فقط برای آزمایش در آنچه استودیو آن را “محیط کنترل شده” می نامد، از جمله دموهای عملی و ویترین های دستی برای رسانه ها و اینفلوئنسرها در دسترس است.

S-Game گفت: صادقانه بگویم، این نسخه آزمایشی هنوز برای آزمایش در مقیاس بزرگ مناسب نیست. ” [Summer Game Fest]من قبلاً هر از گاهی با مشکلات نرخ فریم و خرابی روبرو هستم. ”

“نمونه نمایشی آماده است تا در یک محیط کنترل شده آزمایش شود. ما در حال حاضر این مرحله را انجام می دهیم زیرا به ما امکان می دهد بدون غرق شدن در بازخورد، نقاط درد را بدانیم. ما ترجیح می دهیم این مشکل را در مراحل اولیه توسعه حل کنیم تا اینکه آن را رها کنید و جلوی بازیکنان منفجر کنید.”

S-Game اخیرا معرفی شده است تیغه فانتوم صفر اطلاعات بسیار زیادی در آخر هفته منتشر شد که به ما نگاهی دقیق‌تر به برخی از کاوش‌ها و مبارزات بازی می‌دهد. این استودیو همچنین یک دمو عملی از بازی ارائه کرد و فاش کرد که از بازی هایی مانند: شیطان ممکن است گریه کند.

تیغه فانتوم صفر این بازی برای PC و PS5 منتشر خواهد شد اما هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نشده است.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید