Phantom Abyss دسترسی زودهنگام را در 25 ژانویه ترک می کند


Devolver Digital و تیم WIBY پرتگاه خیالی در ژوئن 2021 با دسترسی اولیه برای Steam منتشر شد و از آن زمان، بازی Roguelike چند نفره ناهمزمان به طور گسترده توسط پایه بازیکنان مورد تحسین قرار گرفته است، به خصوص که توسعه دهندگان به بهبود و گسترش آن ادامه داده اند. اکنون پس از گذشت نزدیک به دو سال و نیم از انتشار دسترسی زودهنگام، بازی اکنون برای انتشار کامل آماده است.

ارائه شده توسط تیم WIBY و Devolver Digital. پرتگاه خیالی دسترسی زودهنگام اواخر این ماه در 25 ژانویه به پایان می رسد. نسخه 1.0 این عنوان سرکش یک حالت ماجراجویی کاملاً اصلاح شده را معرفی می کند که به بازیکنان این امکان را می دهد که از بین چندین معبد برای کاوش انتخاب کنند که هر کدام دارای شلاق ها، یادگارها و چالش های خاص خود هستند.

حالت کلاسیک نیز بازنگری شده است. اکنون که حالت Abyss Mode نامیده می شود، بازیکنان چند نفره باید وارد معبد شوند، تمام چالش ها و موانع آن را از بین ببرند و یادگارها را جمع آوری کنند و تنها یک بازیکن می تواند برنده شود. علاوه بر این، نسخه 1.0 همچنین شامل تغییراتی در نحوه عملکرد شلاق می‌شود، به طوری که مهارت‌های whip اکنون از طریق چالش‌های انتخاب بازیکن باز می‌شود، خود شلاق دیگر مورد نفرین قرار نمی‌گیرد و از طریق حالت ماجراجویی باز می‌شود. اکنون حذف خواهد شد.

پرتگاه خیالی در حال حاضر در رایانه شخصی و Xbox Series X/S موجود است. هنوز هیچ صحبت مشخصی در مورد اینکه آیا می توانیم نسخه PS5 را در آینده نزدیک انتظار داشته باشیم وجود ندارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید