مجموع مجموع مجموعه های Persona از 22.6 میلیون نسخه فراتر رفته است


مانند پرسونا از آنجایی که این سریال همچنان به محبوبیت و فروش آن ادامه می دهد، اطلس اخیراً یک نقطه عطف تجاری بزرگ دیگر را برای سریال محبوب نقش آفرینی اعلام کرد.

از امروز، 5 مارس، توسعه دهندگان: پرسونا این مجموعه در کل 22.6 میلیون واحد در سراسر جهان در تمام پلتفرم‌ها، از جمله تمام بازی‌های اصلی و اسپین‌آف‌ها و انتشار مجدد آن، فروخته شد.

البته اخیراً این تعداد افزایش یافته است. بارگذاری مجدد persona 3ماه گذشته عرضه شد و در هفته اول 1 میلیون دستگاه فروخت که بزرگترین عرضه اطلس تا به امروز است. Atlus همچنین یک تریلر ویژه برای بازسازی این مجموعه منتشر کرد تا آخرین نقطه عطف فروش این مجموعه را جشن بگیرد. آن را در زیر بررسی کنید.

بیشتر فروش این سریال از آن جا حاصل می شود شخصیت 5 و محصولات اسپین آف آن تا به امروز در مجموع بیش از 10 میلیون دستگاه فروخته است.

اطلس گفت که برنامه ای برای انتشار نسخه توسعه یافته ندارد. بارگذاری مجدد persona 3 شبیه به پرسونای 4 طلایی یا شخصیت 5 سلطنتی، یک نشت داده کاوی اخیر نشان می دهد که: Persona 3FES” با این وجود، همانطور که توسط یک easter egg مخفی در بازسازی اشاره شده است، The Answer به عنوان DLC اضافه خواهد شد. در همین حال، اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که Atlus نیز در حال توسعه نسخه Nintendo Switch 2 این بازی است.

اگر شایعات را باور کنیم، آینده سریال به شرح زیر است: شخصیت 6 قصد دارد در سال 2025 راه اندازی شود و یک تجربه جهانی نیمه باز خواهد بود. شرکت مادر Atlus، سگا گفته است که انتظار دارند این بازی در سال اول 5 میلیون نسخه بفروشد، بنابراین واضح است که این شرکت امید زیادی دارد. پرسونا.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید