persona

فرنچایز Persona تریلرهای تحسین شده ای دریافت می کند، تخفیف هایی در همه پلتفرم ها موجود است


Atlus تریلر جدیدی را منتشر کرد پرسونا فرنچایزی که دارای تحسین‌های فراوانی است که آخرین سه نسخه چند پلتفرمی آن دریافت کرده‌اند.ویژگی های تریلر پرسونا 3 قابل حمل، پرسونای 4 طلایی، و شخصیت 5 رویال، که همگی در سیستم های اخیر منتشر شده اند.

در کنار تریلر، اطلس هر سه را تخفیف داده است پرسونا بازی در پلتفرم های مختلف در پلی استیشن پرسونا 3 قابل حمل و پرسونای 4 طلایی با 20% تخفیف موجود است شخصیت 5 رویال 30 درصد تخفیف موجود است.

بازیکنان ایکس باکس هستند پرسونا 3 قابل حمل و پرسونای 4 طلایی 25٪ تخفیف بسته ها، و شخصیت 5 رویال به تنهایی با 30% تخفیف. به عنوان بخشی از فروش Steam Spring، بازیکنان رایانه شخصی تخفیفی در این فرنچایز دریافت می کنند. Persona 3 قابل حمل و پرسونای 4 طلایی 20 درصد تخفیف برای هر کدام شخصیت 5 رویال 35 درصد تخفیف موجود است. پرسونا 3 قابل حمل و پرسونای 4 طلایی به صورت بسته نرم افزاری با 5% تخفیف اضافی در قیمت بازی های فردی موجود است.

نه سگا و نه Atlus بازی اصلی جدیدی را معرفی نکرده اند. پرسونا سلسله.نزدیکترین به خط اصلی پرسونا عرضه در سال 2021 بود مهاجمان پرسونا 5به عنوان دنباله مستقیم برای شخصیت 5 و شخصیت 5 رویال.نویسنده: Shunal Doke