Persona 6 قرار است بعداً در سال 2024 راه اندازی شود، احتمالاً به عنوان یک انحصاری PS5 – شایعه


حدود هفت سال از اکران در ژاپن می گذرد.شخصیت 5از آن زمان، Atlus تعدادی بازی منتشر کرده است که به وضوح از بازی‌های RPG مشتق شده‌اند، اما اشتها برای ورود به خط اصلی جدید در سری محبوب RPG روز به روز بیشتر می‌شود.اطلس سال ها پیش گفت که روی آن کار می کردپرسونا 6اما دقیقا چه زمانی آن را خواهیم دید؟

به گفته خودی NateTheHate، ممکن است خیلی دور نباشد. در قسمت اخیر پادکست خود، این خودی ادعا کرد:پرسونا 6قرار است در پایان سال 2024 منتشر شود و احتمالاً انحصاری PS5 خواهد بود، اما این اولین بار نیست که من در مورد آن می‌شنوم.دوست ندارد شخصیت 5این عنوان به عنوان یک عنوان بین نسلی برای PS3 و PS4 منتشر شد.پرسونا 6گفته می شود که از PS4 صرف نظر می کند. اما NateTheHate می گوید که ممکن است.پرسونا 6در نهایت، مدتی پس از راه اندازی بر روی کنسول های ایکس باکس ظاهر می شود.

و دقیقا کی اعلام میشه؟ در ابتدا قرار بود این بازی در پایان سال گذشته معرفی شود، اما به گفته افراد آشنا، Atlus تصمیم گرفت این اعلام را به تعویق بیاندازد، زیرا در آن زمان هنوز خیلی دور بود. او حدس می‌زند که این بازی احتمالاً اواخر امسال و احتمالاً در نمایشگاه بازی توکیو در سپتامبر معرفی خواهد شد. بنابراین، اگر منتظر اعلامی در نمایشگاه قریب‌الوقوع پلی‌استیشن بودید، به نظر می‌رسد که این اتفاق نخواهد افتاد.

در اوایل سال جاری، ادعا شده بود که انتشار RPG برای تابستان امسال برنامه ریزی شده است.

از سوی دیگر، NateTheHate نیزشخصیت 3این بازی اواخر امسال منتشر خواهد شد و در نمایشگاه Xbox Game Showcase معرفی خواهد شد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید