تریلر Persona 5 Tactica توانایی های ریوجی را به نمایش می گذارد


تریلر جدید Persona 5 Tactica آثاری با محوریت ریوجی ساکاموتو در حال انتشار هستند. او به عنوان یکی از اعضای گروه دزدان فانتوم، قبل از اینکه با جوکر آشنا شود، به عنوان یک خلافکار شناخته شد. پرسونا 5. پس از پیوستن، شخصیت کاپیتان کید بیدار می شود و برای عدالت با دزدان فانتوم به عنوان جمجمه مبارزه می کند. برخی از مهارت ها و تعاملات او را در تریلر زیر مشاهده کنید.

ریوجی همیشه خلق و خوی گرم داشته است، اما نه تنها می تواند به دشمنان ضربه بزند، بلکه می تواند با تفنگ ساچمه ای خود از برد متوسط ​​نیز شلیک کند. فعال کردن کاپیتان کید به شما امکان می دهد چندین دشمن را پشت سر هم از بین ببرید تا شانس برنده شدن خود را یکسان کنید.

علاوه بر جوکر و مورگانا، آن تاکاماکی، هارو اوکومورا، یوسوکه کیتاگاوا و فوتابا ساکورا به عنوان اعضای دزدان فانتوم ظاهر خواهند شد. برای مبارزه با ماری که در دنیای پادشاهی بسیار ظالم است، با الینا از ارتش انقلابی همکاری کنید.

Persona 5 Tactica در تاریخ 17 نوامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *