Persona 5 Tactica – کوئست‌ها، چالش‌های پاداش و جزئیات جدید Game Plus


اطلس جزئیات جدیدی دارد تاکتیکال پرسونا 5یک استراتژی نوبتی فرعی آینده. شخصیت 5. داستان در مورد دزدان فانتوم است که با شورش با شورش مبارزه می کنند، اما کوئست هایی با چالش ها و داستان های منحصر به فرد نیز وجود دارد.

در برخی از مراحل، با استفاده از حملات سرد و مواد منفجره در همه جا، جعبه را به سمت هدف حرکت دهید. تکمیل آنها به شما پزشک عمومی می دهد تا در درختان مهارت و توانایی ایجاد شخصیت های قدرتمندتر هزینه کنید. همچنین یک ویژگی پخش مجدد برای بازبینی مراحل قبلی برای کسب XP، پول و پرسونا وجود دارد. شما همچنین می توانید در چالش های جایزه شرکت کنید.

در مجموع سه مورد وجود دارد و شرایطی مانند پاکسازی در تعداد معینی از پیچ و عدم پایین آمدن متحدان وجود دارد. پس از تکمیل همه آنها، پول و XP بیشتری کسب خواهید کرد. در نهایت، New Game Plus وجود دارد که به شما امکان می‌دهد ترکیب‌های Persona قفل‌شده، پول نقد، سلاح‌ها و موارد دیگر را به بازی‌های جدید منتقل کنید. مانند هر چیز دیگری، می توانید Compendium را کامل کنید یا سطح دشواری بالاتری را امتحان کنید. پرسونا عنوان.

البته، علاوه بر تمام هنرهای مفهومی و تصاویر قابل بازگشایی دیگر، هنر خاصی نیز وجود دارد. تاکتیکال پرسونا 5 در 17 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4، PC و Nintendo Switch عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید