نسخه بازسازی شده Persona 3، اسپین آف Persona 5 به زودی معرفی شد – شایعات


ما شایعاتی در مورد نسخه های جدید آینده می شنویم.پرسونامدتی است که بازی های زیر انجام شده است.شخصیت 5اسپین آف، بازسازیشخصیت 3،و البتهپرسونا 6همه اینها به این صورت ذکر شده است و به نظر نمی رسد که شتاب آن به این زودی ها کاهش یابد.

اول، جدید شخصیت 5قرار است یک عنوان اسپین آف باشدPersona 5Tقرار است به زودی اعلام شود، اما مشخص نیست که T مخفف چیست. نام دامنه p5t.jp مدتی پیش توسط اطلس ثبت شد و اخیراً دامنه تمدید و به سرورهای نام متعلق به این شرکت منتقل شد.

همانطور که توسط Persona Central گزارش شده، این اولین بار نیست که چنین چیزی در این سری اتفاق می افتد. ثبت دامنه مشابه در عناوین قبلی مانند , قبل از اعلام رسمی کشف شد. Persona Q2، Persona 5 The Royal،و به همین ترتیب، همه این بازی‌ها ظرف دو هفته پس از انتقال به سرورهای نام متعلق به اطلس اعلام شدند.

جالب توجه است، برجستهپرسوناDataminer و افشاگر @regulatorypanties همچنین جزئیات سریع دیگری را در مورد این عنوان در توییتر منتشر کرد.نهاین یک بازی مبارزه ای مشابه خواهد بودعرصه پرسونا 4(که خیلی ها حدس می زدند)، یا حتی یک اسپین آف با بازی گورو آکچی که مدتی پیش شایعه شده بود در حال ساخت است.

فاش کننده هم می گویدPersona 5Tو شایعه نسخه بازسازی شدهشخصیت 3انتظار می‌رود که هر دو به زودی اعلام شوند، اما خیلی مشخص نیست که به زودی این اتفاق می‌افتد یا این دو با هم معرفی می‌شوند.نشت ادعا می کند کهشخصیت 3نسخه بازسازی شده قرار است در نمایشگاه Xbox Game Showcase در 11 ژوئن معرفی شود، اما اگر واقعاً به زودی منتشر شود، Summer Game Fest در 8 ژوئن یک محیط خوب برای یکی از آن اعلامیه ها نیز خواهد بود.

در نهایت، لیکر ادعا می کند که Atlus قصد دارد به انتشار عناوین خود به عنوان بازی های چند پلتفرمی ادامه دهد، رویکردی که این شرکت با بسیاری از نسخه های اخیر خود در پیش گرفته است.آیا این برای همه چیز در آینده صدق می کندپرسونابازی یا تنها بخشی از آن دیده نشده است.یک گزارش اخیر ادعا می کند کهپرسونا 6مانند نسخه های اصلی گذشته، احتمالاً به عنوان یک انحصاری PS5 منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید