فیلم بازسازی Persona 3، فیلم راه اندازی مجدد رادیو جت ست لو رفت – شایعات


به نظر می رسد شایعات مربوط به دو بازی بزرگ که گفته می شود در استودیوی سگا در حال توسعه هستند، داغ شده است.آ شخصیت 3 بازسازی و جدید رادیو جت ست ادعا شده است که هر دو بازی در گذشته در دست ساخت هستند، و به نظر می رسد فیلم جدیدی از هر دو بازی اخیراً به صورت آنلاین منتشر شده است. با اجازه AVtoGAMEnoYAMI@ در توییتر، آن را در زیر بررسی کنید.

فیلم زیر مربوط به یک حلقه داخلی است که در سگا برای نمایش بازی در حال توسعه در سال 2021 به نمایش گذاشته شده است. مرز صوتی، که اکنون منتشر شده است. جالب اینکه، مرز صوتی فیلم دشمنان روی صفحه را نشان می‌دهد که از مجموعه حرکتی متفاوتی نسبت به درون بازی استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، حوزه های احتمالی سوء ظن شخصیت 3 به نظر می رسد یک نسخه بازسازی شده نیز پیدا شده است – p3re.jp است و به نظر می رسد با همان ارائه دهنده دامنه p5r.jp ثبت شده است. شخصیت 5 رویالدر همین حال، Gematsu، در گزارش خود، نمی تواند این فیلم اخیرا فاش شده را تأیید کند، اما شخصیت 3 این بازسازی «چند سال» در Atlus در حال توسعه بوده است.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، این اولین بار نیست که در مورد هر یک از این دو بازی شایعه شده می شنویم.افشاگری ادعا کرد که Atlus در اوایل سال جاری روی یک بازسازی کامل کار می‌کرد شخصیت 3، و تابستان امسال اعلام خواهد شد.در همین حال، سال گذشته گزارش شد که سگا در حال کار بر روی یک راه اندازی مجدد “با بودجه کلان” است. رادیو جت ست، به طور بالقوه با عناصر سرویس زنده.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید