persona 3

بازسازی Persona 3 در حال توسعه در Atlus – شایعات


شخصیت 5 رویال به تازگی برای چندین پلتفرم اضافی منتشر شده است. پرسونا 3 قابل حمل چه زمانی پرسونای 4 طلایی با برنامه‌ریزی‌هایی که به زودی از این روند پیروی می‌کنند، به نظر می‌رسد که Atlus چیزهای بیشتری را برای سری محبوب RPG خود که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، آماده کرده است.

در ResetEra، لولیلولایلو افشاگر ادعا می کند: شخصیت 3 علاوه بر نسخه‌های آتی فوق، یک بازسازی در Atlus در حال توسعه است. پرسونا 3 قابل حمل بندر.افشاگران نسخه‌های دقیق Atlus را در گذشته و نسخه‌های آینده افشا کرده‌اند P4G چه زمانی P3P بندر.

با توجه به آنها شخصیت 3 بازسازی به نظر می رسد شخصیت 5 چه از نظر گرافیک و چه از نظر کیفیت زندگی، به اندازه کافی جالب به نظر می رسد که آنها تغییراتی در محتوا ایجاد می کنند که بسیاری از آن راضی نیستند. احتمالاً این به محتوایی از جشنواره پرسونا 3 پشت سر گذاشت.

لوری لایرو می گفت شخصیت 3 بازسازی یک زیرنویس هم دارد و «R» است P3R در واقع چیزی را نشان می دهد.

Atlus اخیراً اعلام کرده است که چندین اعلامیه جدید برای سال 2023 در نظر گرفته است. شخصیت 3 قرار بود بازسازی یکی از آنها باشد، اما هنوز دیده نشده است.طرفداران مطمئناً در تمایل خود برای دیدن ابراز علاقه کرده اند شخصیت 3 البته، بازسازی – البته، بسیاری از آنها تعجب خواهند کرد که چقدر از هم فاصله دارند پرسونا 6 دندان هانویسنده: Shubhankar Parijat