ممکن است دامنه های بازسازی Persona 3 قبل از اعلام شایعه به روز شوند


برای رویداد بازی و نمایشگاه هفته آینده،پرسوناشایعات اغلب در تیتر خبرها قرار می گیرند، و یکی دیگر از پیشرفت های اخیر نشان می دهد که Atlus واقعاً در حال آماده سازی یک اعلامیه قریب الوقوع است.

قبلاً ادعا شده بود که توسعه دهندگان در حال برنامه ریزی برای اعلام یک بازسازی هستند.شخصیت 3در نمایشگاه Xbox Game در 11 ژوئن، اخیراً،شخصیت 5اسپین آف – یاP5T– به زودی اعلام خواهد شد دامنه اخیر نیز با روند مشابه پیش از اعلام قبلی، ثبت و تمدید شد.پرسونامن بازی ها را دوست دارمPersona Q2، Persona 5 The Royal،بیشتر.

خوب به نظر می رسد همین اتفاق افتاده استپرسونا 3بازسازی همانطور که توسط Persona Central گزارش شده است، دامنه p3re.jp که Atlus در ماه مارس ثبت کرد، اوایل امروز به روز شد. دامنه ها از Onamae به سرورهای نام آمازون منتقل شده اند، که دومی معمولاً در گذشته به عنوان سرورهای نام شرکت عمل می کرد.

در اوایل سال جاری، فیلم توسعه داخلی اولیه منتشر شد.پرسونا 3یک بازسازی در یک نشت مشاهده شد. در همین حال، به نظر می‌رسد که Atlus اخیراً اعلامیه‌ای «هیجان‌انگیز» آینده را در مقابل پنل توسعه‌دهندگان در Anime Expo در اوایل ماه آینده منتشر می‌کند.

هر دو در بالا ذکر شدپرسوناعنوان در چند روز آینده اعلام خواهد شد، بنابراین ما هنوز نمی دانیم. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید