آخرین تریلر بازی Persona 3 Reload زندگی روزمره قهرمان داستان را نشان می دهد


Atlus تریلر ژاپنی جدیدی از بازسازی آینده منتشر کرده است بارگذاری مجدد persona 3. تریلر به جای تمرکز بر لحظات پر اکشن بازی، بر چیزهای پیش پا افتاده تر و روزمره تمرکز می کند که بازیکنان در طول داستان متوجه آن خواهند شد. تریلر زیر را تماشا کنید.

تریلر به زبان ژاپنی است، اما زمینه به تنهایی به ما اطلاعاتی نسبت به زندگی روزمره آنها می دهد. بارگذاری مجدد persona 3 شخصیت اصلی. در میان چیزهای دیگر، بازیکنان وقت خود را با دوستان می گذرانند، کارهای نیمه وقت را انجام می دهند، ماموریت های جانبی را کامل می کنند و حتی در این فرآیند دوستان جدیدی پیدا می کنند.

آخرین تریلر از بارگذاری مجدد persona 3 تمرکز بر روی اتاق مخملی در بازی. بازیکنان می‌توانند وارد اتاق مخملی شوند تا مجموعه پرسوناهای خود را مدیریت کنند، از جمله ترکیب پرسوناهای مختلف برای ایجاد شخصیت‌های سطح بالاتر جدید و تکمیل درخواست‌های مرتبط با فیوژن از الیزابت. ماسو.

بارگذاری مجدد persona 3 در 2 فوریه برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. این بازی همچنین در روز اول انتشار برای PC و Xbox Game Pass نیز عرضه خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید