بازنگری Persona 3 با قیمت 70 دلار، مطالعه سگا پیشنهاد می کند


با پیشرفت نسل های کنسول، ناشران بیشتری شروع به فروش نسخه های جدید با قیمت افزایش یافته 70 دلاری می کنند. این هنوز استانداردی در سطح صنعت نیست، اما به نظر می رسد که دومینوها همچنان در این جبهه سقوط خواهند کرد.به نظر می رسد سگا می تواند بعدی باشد، به خصوص برای بازی های آیندهبارگذاری مجدد persona 3.

سگا اخیراً یک نظرسنجی (از طریق ResetEra) ارسال کرده است که در آن آنها سؤالات زیر را از پاسخ دهندگان پرسیده اند: بارگذاری مجدد persona 3. در حالی که خود سوال به صراحت به قیمت بالقوه بازی اشاره نمی کند، اطلاعات کلی ارائه شده در مورد بازسازی RPG بیان می کند که قیمت آن 69.99 دلار است.

اوایل سال جاری، سگا اعلام کرد که افزایش قیمت‌ها را برای عناوین آینده که احساس می‌کرد «توجیه» هستند، در نظر خواهد گرفت. آیا این بدان معناست که دیگر نسخه‌های اصلی آینده برنامه‌ریزی شده است: استعاره: ریفانتاجیو از نومثل اژدها: ثروت بی نهایت– ادامه هیدبارگذاری مجدد persona 3(اگر نسخه بازسازی شده واقعاً به قیمت بالایی بفروشد) من هنوز ردپایی را نمی دانم.

بارگذاری مجدد persona 3قرار است در اوایل سال 2024 برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه شود. همچنین از روز اول از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *