Persona 3 Reload – به روز شده لباس رزم SEES، آمار اجتماعی و سایر جزئیات فاش شد


برای روگرفت اطلاعات از تاکتیکال پرسونا 5 این کافی نبود. اطلس جزئیات جدیدی را فاش کرده است. بارگذاری مجدد persona 3. معرفی لباس رزم به روز شده برای واحد فعالیت های فوق برنامه ویژه (SEES).

مانند سایر عناوین Persona، بازیکنان دارای آمار اجتماعی برای مدیریت هستند، اما تنها سه مورد از این آمار وجود دارد: شجاعت، جذابیت و توانایی تحصیلی که با مطالعه یا کار پاره وقت می توان آنها را بهبود بخشید. اینها به شما کمک می کنند تا به ویژگی های مختلف دسترسی داشته باشید و پیوندهای اجتماعی خود را بیشتر توسعه دهید. خوابگاه ها همچنین دارای رایانه های عمومی برای کسب اطلاعات در حین کاوش، مبارزه و بهبود وضعیت اجتماعی خود هستند.

همچنین ارزش گذراندن وقت با متحدان خود را دارد، زیرا آنها می توانند ویژگی های اضافی مانند کاهش هزینه مهارت های درمانی و افزایش نرخ ضربه بحرانی را به دست آورند. همه شخصیت‌های پیوند اجتماعی همچنین دارای تصاویر پرتره کاملاً صدادار جدید هستند. شخصیت هایی مانند کنجی توموچیکا، دانش آموز سال دوم گکوکان، “پادشاه خوش طعم” سوئماکی، و کازوشی میاموتو از باشگاه دوومیدانی نیز ظاهر می شوند و بازی را قدرتمندتر می کنند.

بارگذاری مجدد persona 3 در 2 فوریه 2024 برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد خوابگاه ایواتودای و فعالیت های آن اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید