تریلر بارگذاری مجدد Persona 3 هایلایت Yukari Takeba


دنبال تریلر شخصیت برای بارگذاری مجدد persona 3 شخصیت اصلی، اطلس، می تواند چیزهای جدیدی در رابطه با تاکه ها به دست آورد. او همچنین دانش‌آموز دبیرستان گکوکان است و عضو گروه فعالیت‌های فوق‌درسی ویژه (SEES) است که به جستجوی Shadow کمک می‌کند. صداپیشگی او توسط Heather Gonzalle به انگلیسی و Megumi Toyoguchi به ژاپنی انجام شده است. برخی از حرکات او را در زیر ببینید.

یوکاری عضو باشگاه تیراندازی با کمان است و با استفاده از تیر و کمان مبارزه می کند. محرمانه او Lovers و شخصیت او Io است (که در نهایت به Isis تبدیل می شود). یوکاری معمولاً شخصیتی شاد دارد، اما گاهی اوقات عصبانی می شود و طعنه او ظاهر می شود. اگرچه به نظر نمی رسد، خانواده او به سایه و تارتاروس متصل هستند که بر جهان تأثیر دارند.

بارگذاری مجدد persona 3 در 2 فوریه 2024 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC با قیمت 70 دلار منتشر می شود. همچنین از روز اول Game Pass در دسترس خواهد بود. منتظر تریلر شخصیت بعدی باشید، و در عین حال، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Strega، یکی از جناح های متضاد داستان، به اینجا مراجعه کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید