تریلر Persona 3 Reload مکانیک های رزمی را برجسته می کند


سگا یک JRPG عظیم به شکل زیر منتشر کرد: مثل اژدها: ثروت بی نهایت، اما در حال حاضر، فقط برای چند روز، ما یک ترکیب متفاوت داریم. بارگذاری مجدد persona 3 زمان عرضه نزدیک است و قبل از انتشار قریب الوقوع، Atlus تریلر جدیدی را منتشر کرده است که بر روی مکانیک های جنگی بازی تمرکز دارد.

بارگذاری مجدد persona 3 البته، مبارزات نوبتی برای کسانی که بازی های گذشته را انجام داده اند آشنا خواهد بود، به شما این امکان را می دهد که برای به دست آوردن مزیت، در کمین دشمنان خود کمین کنید، از نقاط ضعف آنها سوء استفاده کنید و آنها را شکست دهید. . علاوه بر این، مکانیک جدیدی به نام Theurgy به هر شخصیت دسترسی به حرکات نهایی ویژه ای را می دهد که دارای اثرات متنوعی است، از جمله وارد کردن آسیب های عظیم به دشمنان، ضربه زدن و شفا دادن به متحدان و موارد دیگر. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

بارگذاری مجدد persona 3 ' در 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. همچنین از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود. شایعات اخیر حاکی از آن است که Atlus در حال برنامه ریزی برای نسخه Nintendo Switch 2 نیز است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید