تریلر بازی Persona 3 Reload جزئیاتی را در مورد اتاق مخملی فاش می کند


تریلر جدید اطلس بارگذاری مجدد persona 3 قطعه‌ای با تمرکز بر اتاق مخملی بدنام اکنون در دسترس است. در این مکان ماورایی، بازیکنان می توانند صاحب آن، ایگور، و فیوز کارت ها را ملاقات کنند تا شخصیت های قدرتمندتری خلق کنند. آن را در زیر بررسی کنید.

شخصیت‌های بازیکن می‌توانند از چندین شخصیت استفاده کنند (در مقایسه با اعضای حزب که فقط یک نفر را فرمان می‌دهند)، به آنها اجازه می‌دهد تا انواع مختلف را جمع‌آوری کرده و آنها را با هم ترکیب کنند تا گزینه‌های قدرتمندتری داشته باشند. الیزابت، مهماندار اتاق مخملی نیز قابل ذکر است. او به شما درخواست هایی می دهد که پس از تکمیل، موارد مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد.

بارگذاری مجدد persona 3 در 2 فوریه 2024 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر می شود. همچنین از روز اول Game Pass در دسترس خواهد بود. در اینجا، آخرین گیم پلی بازی را که سیاهچال های مختلف و دیگر صحنه های داستانی را که SEES در آن سفر می کند، به نمایش بگذارید. همچنین می‌توانید درباره خوابگاه Iwatodai اطلاعات بیشتری کسب کنید، جایی که دوستانتان در آن وقت می‌گذرانند، غذا می‌پزند، از باغ مراقبت می‌کنند و فیلم تماشا می‌کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید