موسیقی متن فیلم Persona 3 Reload اکنون برای پخش و خرید در دسترس است


اگر یک منطقه دارید (در واقع یکی از چندین منطقه)، پرسونا چیزی که همیشه بازی ها را تحت تاثیر قرار می دهد موسیقی است. بارگذاری مجدد persona 3، که در ماه فوریه منتشر شد، از این قاعده مستثنی نبود، و بازسازی آن با تمجیدهای گسترده ای به خاطر بازاندیشی و گسترش نسخه اصلی دریافت کرد. شخصیت 3 یک موسیقی متن دوست داشتنی OST کامل بازسازی در حال حاضر برای خرید و پخش در دسترس است.

اطلس در توییتر اعلام کرد. OST شامل 62 آهنگ است که تقریباً 2 ساعت و 40 دقیقه موسیقی را در بر می گیرد. این موسیقی متن برای خرید در پلتفرم های اصلی از جمله Apple Music، iTunes، Spotify، YouTube Music و Amazon Music در دسترس است.

پرسونا هواداران امسال منتظر چیزهای بیشتری هستند. بارگذاری مجدد persona 3 گسترش در شهریور را به صورت اپیزود Aigis -The Answer-این بازسازی از. Persona 3FES” فصل طولانی داستان پس از بازی “پاسخ”. این گسترش برای مشترکین Xbox Game Pass Ultimate رایگان است.

بارگذاری مجدد persona 3 بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC در دسترس است و طبق شایعات، نسخه Nintendo Switch 2 نیز در دست توسعه است. این بازی در هفته اول بیش از 1 میلیون نسخه فروخت و به پرفروش ترین بازی Atlus تا به امروز تبدیل شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید