از ویژگی‌های برجسته سگا و آتلوس TGS 2023 می‌توان به Persona 3 Reload، Sonic Superstars و Like a Dragon Gaiden اشاره کرد.


سگا و Atlus لیست کامل بازی‌هایی را که در نمایشگاه بازی توکیو امسال که از 21 تا 24 سپتامبر برگزار می‌شود، به نمایش گذاشته شده‌اند، و همچنین تعدادی از نسخه‌های اصلی وجود دارد که این شرکت‌ها قصد دارند جزئیات جدیدی درباره آن‌ها به اشتراک بگذارند.

در سمت اطلس استعاره: ریفانتاجیو – راه اندازی در سال 2024 – دو برنامه آینده ذکر نشده است پرسونا عناوین ردیف خواهند شد. Persona 5 Tactica، آبان ماه سال جاری منتشر شد بارگذاری مجدد persona 3، در ماه فوریه منتشر می شود.

از طرفی سگا نیز عنوان بزرگی از خود به جای خواهد گذاشت. مثل اژدها: ثروت بی نهایت، اما باز هم چیزهای زیادی برای لاف زدن وجود دارد یاکوزا گایدن مردی که نامش پاک شداستودیو آمپلیتود سیاه چال بی پایان، و البته، سوپراستارهای صوتی.

مجموعه سگا و Atlus TGS همچنین شامل چندین عنوان شخص ثالث از ناشران شریک خواهد بود. Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged و روز پرداخت 3 با پریون EA Sports FC 24 خوب، از EA Sports.

قبل از شروع TGS، سگا و Atlus یک پخش رسانه ای ویژه را در 21 سپتامبر در ساعت 3:00 PT پخش می کنند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید