گیم پلی Persona 3 Reload تارتاروس، مبارزه، اکتشاف و موارد دیگر را نشان می دهد


بازسازی شده به سبک مدرن شخصیت 3 ” چیزی است که طرفداران سریال نقش آفرینی اطلس مدت هاست که از آن می خواهند و بالاخره به زودی عرضه می شود. بارگذاری مجدد persona 3 کمی بیش از دو هفته دیگر منتشر خواهد شد، اما قبل از انتشار، IGN پیش نمایشی را منتشر کرده است که تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی RPG را به نمایش می گذارد.

سیاه چال ها در سرتاسر تارتاروس پخش شدند شخصیت 3 به گفته Ryota Niizuma تهیه کننده و کارگردان Takuya Yamaguchi، بخش های مهمی از بازی را پوشش می دهد و به طور گسترده با ظاهر و سبک جدید طراحی شده است تا موضوع اصلی بازی مرگ را منعکس کند. گفته می شود که این کار در حال انجام است. عناصر جدیدی در تارتاروس نیز معرفی شده اند، از جمله استالاگمیت های انرژی سایه متبلور، خرده های گرگ و میش و سینه های پنهان.

شما همچنین می توانید بسیاری از نبردها را در پیش نمایش مشاهده کنید. بارگذاری مجدد persona 3 رابط کاربری شیک رزمی به طور کامل نمایش داده می‌شود و به شما نگاهی اجمالی به حالت All-Out Attack و مکانیک جدید Theurgy در عمل می‌دهد. علاوه بر این، فیلم‌های گیم‌پلی از یک محیط سه‌بعدی در شهر منتشر شده است که بازیکنان می‌توانند در خارج از تارتاروس به طور رایگان کاوش کنند. همچنین می توانید بخش خوبی از اتاق های خوابگاه را ببینید که بازسازی و طراحی مجدد شده اند. با سایر دانش آموزان و اعضای SEES تعامل داشته باشید. ویدیوی زیر را تماشا کنید.

بارگذاری مجدد persona 3 در 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می شود. همچنین در هنگام راه اندازی از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید