“Persona 3 Reload Episode Aigis -The Answer-” داستان را تغییر نمی دهد، اما یک سیاهچال جدید اضافه می کند.


Persona 3FES” پایان داستان انحصاری و گوشتی «پاسخ» در واقع در حال بازسازی است بارگذاری مجدد persona 3و علاوه بر اعلامیه اخیر توسعه، کازوسا وادا، تهیه کننده، جزئیاتی را نیز در مورد تغییرات در پیام توسعه دهنده جدید آپلود شده توسط Atlus ارائه کرد.

همانگونه که می توانید تصور کنید اپیزود آیگیس دارای تمام پیشرفت های بصری و گیم پلی. بارگذاری مجدد persona 3این شامل توانایی های جدید Theurgy و شاید مهمتر از همه، یک سیاه چال کاملاً جدید است.در مورد داستان، وادا می‌گوید که در حالی که هیچ تغییر عمده‌ای در داستان بزرگ‌تر وجود ندارد، بسط آن به گونه‌ای بهینه‌سازی شده است که شخصیت‌ها را بیشتر نشان دهد، مشابه آنچه که بازی اصلی در نسخه اصلی انجام می‌دهد. شخصیت 3.

“این بازسازی نسخه اصلی است اپیزود آیگیس با تمام پیشرفت ها و تجربه گیم پلی بارگذاری مجدد persona 3وادا گفت. داستان یکسان است، اما محتوا به گونه ای تنظیم شده است که به بازیکنان اجازه می دهد با شخصیت ها بیشتر همدلی کنند. افزودن حمله ویژه “Theurgy” و سیاه چال های جدید تجربه جدیدی را حتی برای بازیکنانی که قبلاً نسخه قبلی را تکمیل کرده اند، فراهم می کند. بازی. انجام دادناین اپیزودی است که حتی کسانی را که کار اصلی را بازی کرده اند راضی می کند. Persona 3FES و حتی کسانی که تازه شروع کرده اند. ”

در پیام توسعه دهنده، وادا همچنین فاش کرد که Atlas به شدت موارد زیر را در نظر گرفته است: اپیزود آیگیس که در بارگذاری مجدد persona 3 از ابتدا این پروژه به دلیل عقب‌نشینی‌های متعدد باید کنار گذاشته می‌شد. بیشتر بدانید.

بارگذاری مجدد قسمت Persona 3 Aigis -The Answer- برای عرضه در سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید