Persona 3 Reload – Episode Aigis: The Answer در 10 سپتامبر منتشر خواهد شد


بارگذاری مجدد persona 3 محتوای پاس توسعه به موج نهایی خود می رسد. قسمت آیگیس: پاسخدر تاریخ 10 سپتامبر بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد. تریلر جدید زیر را ببینید که آیگیس را در حال مبارزه در کنار خواهرش متیس نشان می دهد.

پس از رویدادهای بازی پایه، اپیزود آیگیس SEES در یک حلقه زمانی گیر افتاده است که در آن 31 مارس تکرار می شود. این به آیگیس بستگی دارد که به ورطه زمان می رود تا بفهمد چه اتفاقی افتاده است. داستان نسبت به کار قبلی تغییر نکرده است، اما Persona 3 FES علاوه بر پایان نامه اصلی، سیاه چال های جدیدی برای کشف وجود دارد.

همچنین تمام پیشرفت‌ها و پیشرفت‌ها از اصول اولیه بازی، از تغییرات کیفیت زندگی و بهبود انیمیشن گرفته تا حملات جدید Theurgy را در خود دارد. تهیه کننده کازوهیسا وادا گفت که محتوا “بهینه سازی” شده است تا “همدلی بیشتر با شخصیت ها” امکان پذیر باشد. زمان نشان خواهد داد که چگونه این امر آشکار خواهد شد، پس با ما همراه باشید.

بارگذاری مجدد persona 3 برای Xbox One، PS4، Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. این بازی 1 میلیون نسخه در هفته اول انتشار خود فروخت و آن را تبدیل به سریع ترین بازی در تاریخ Atlus کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید