Persona 3 Reload – Day 1 DLC شامل Persona 5 و Persona 4 Golden Costumes، Persona و موارد دیگر است.


Atlas یک نمای کلی از تمام DLC های موجود را فاش کرده است. بارگذاری مجدد persona 3 از مجموعه لباس‌ها گرفته تا پرسونا برای بازیکنان در 2 فوریه منتشر می‌شود. آنچه هست هست شخصیت 5 سلطنتی “ست لباس دزدان فانتوم” که در آن SEES لباس های دزد فانتوم را می پوشد، شخصیت 5 سلطنتی این یک ست لباس است که لباس آکادمی شوجین است.

از پرسونای 4 طلایی با ست لباس دبیرستان یاسوگامی می توانید لباس فرم را تغییر دهید. پرسونا 4 طلایی شخصیت های اصلی. ست لباس ها هر کدام 440 ین قیمت دارند. در مورد مجموعه پرسونا، شخصیت 5 سلطنتی مجموعه پرسونا 1 شامل آرسن، کاپیتان کید، زورو و موارد دیگر (از جمله گورو و کاسومی) است. مجموعه 2 Satanael، Seiten Taisei، Mercurius و غیره را ارائه می دهد. قیمت هر مجموعه 880 ین است.

از پرسونای 4 طلایی مجموعه Persona با قیمت 550 ین کمی ارزان تر است و به شما امکان دسترسی به Izanagi، Magatsu Izanagi و Kaguya را می دهد. در نهایت می توانید موسیقی پس زمینه را تغییر دهید. شخصیت 5 سلطنتی موسیقی پس‌زمینه روی آهنگ‌هایی مانند Rivers in the Desert، Last Surprise، و Takeover from تنظیم شده است. شخصیت 5 سلطنتی. برای 550 ین، گزینه ای برای تصادفی کردن آهنگ های پخش شده نیز وجود دارد.

بارگذاری مجدد persona 3 این بازی برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید