Persona 3 Reload Datamin Pass Unnonned Expansion Pass, Answer DLC را فاش می کند – شایعه


شخصیت 3 بارگذاری مجدد در حالی که مطمئناً از نظر بررسی ها و تعداد بازیکنان شروعی چشمگیر داشت، این واقعیت که بازسازی فقط شامل محتوای بازی اصلی است و محتوای انحصاری بازی اصلی را حذف می کند. جشنواره و قابل حمل برخی از نسخه ها نتایج ناامیدکننده ای برای برخی افراد داشته است.

با این حال، درزهای اخیر حداقل موارد زیر را ادعا می کنند: Persona 3FES” The Answer، یک فصل داستانی اضافی تقریباً 30 ساعته که بر شخصیت Aigis متمرکز شده است، قرار است در نسخه بازسازی شده به عنوان DLC پس از عرضه ظاهر شود و به نظر می‌رسد یک افشای اطلاعات جدید این موضوع را تایید می‌کند.

همانطور که توسط @ruinedsteg0 در توییتر به اشتراک گذاشته شد، فایل در آدرس زیر یافت شد: بارگذاری مجدد persona 3 این شامل ارجاعاتی به “Episode Aigis” و “Episode Aigis BGM Set” است که نشان می‌دهد کار روی آن انجام شده است. Persona 3FES محتویات نسخه بازسازی شده.

با توجه به نشت داده کاوی، بارگذاری مجدد persona 3 همراه با یک پاس توسعه کامل شامل 6 قطعه DLC. علاوه بر دو مورد ذکر شده در بالا، جشنواره بخش DLC، بقیه شامل آیتم های جدید، لباس و موسیقی است. پرسونای 4 طلایی و شخصیت 5 سلطنتی.

اگر این واقعاً برنامه پس از راه اندازی است که اطلس برنامه ریزی کرده است، بارگذاری مجدد persona 3، این یک تغییر قابل توجه برای مجموعه ای است که به طور سنتی انتخاب می کند تا محتوای جدید را از طریق انتشار مجدد بازی های کاملاً جدید با قیمت تمام شده به جای افزودن قابل دانلود به عناوین منتشر شده اضافه کند. اخیراً اطلس نیز شخصیت 5 سلطنتی– نسخه توسعه یافته از سبک بارگذاری مجدد persona 3.

بارگذاری مجدد persona 3 بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. طبق اطلاعات فاش شده، Atlus قصد دارد آن را به کنسول نسل بعدی نینتندو نیز بیاورد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید