Persona 3 Portable و Persona 4 Golden Pre-orders Live روی Xbox، PS4، Nintendo Switch و PC


اطلس پیش فروش را باز کرده است Persona 3 قابل حمل در پلتفرم های ایکس باکس، نینتندو سوییچ، PS4 و رایانه شخصی از طریق Steam و فروشگاه مایکروسافت. پرسونای 4 طلایی می توانید از فروشگاه مایکروسافت در Xbox، PS4، Switch و PC پیش خرید کنید. قیمت خرده‌فروشی برای هر عنوان 19.99 دلار است، همراه با 39.49 دلار. همچنین روز اول را با Game Pass آغاز می کند.

راهنمای ویدیویی جدید توسط پرسونا 5 Morgana برای کمک به بازیکنان برای آشنایی با هر عنوان در دسترس است. این پیش فرض را مشخص می کند Persona 3 قابل حمل، دانش آموزی را می بیند که در حال بررسی وقایع عجیب در “ساعت تاریک” است. پرسونای 4 طلایی در حومه اینابا اتفاق می افتد، شایعات کانال نیمه شب در اطراف پخش می شود و باعث ایجاد مزاحمت های مختلف می شود.

هر دو عنوان دارای ویژگی های بصری بازسازی شده، گزینه تنظیم سختی قبل از بازی، پشتیبانی از چندین زبان و ذخیره های سریعی هستند که می توان در هر جایی ذخیره کرد. پرسونای 4 طلایی همچنین دارای یک ویژگی آلبوم جدید است که به شما امکان می دهد صحنه های قبلی را مشاهده کرده و گزینه های مختلف گفتگو را انتخاب کنید.

Persona 3 قابل حمل چه زمانی پرسونای 4 طلایی در 19 ژانویه 2023 منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید