Perfect Dark به هیچ “دانش قبلی” نیاز ندارد و داستان و جهان بینی کاملاً جدیدی را ارائه می دهد.


در میان عناوین متعددی که در نمایشگاه اخیر بازی Xbox به نمایش گذاشته شد، The Initiative's تاریک کامل احتمالاً تأثیرگذارترین بود. پس از معرفی در سال 2020، سرانجام اولین نمایش گیم پلی از راه رسید، زیرا جوآنا دارک به دنبال دنیل کارینگتون به باغ شهر قاهره می رود. این بازی ترکیبی از تیراندازی اول شخص، مخفی کاری و ابزارآلاتی را به نمایش گذاشت که روح بازی های قبلی را تسخیر کرد.

یک پست جدید در Xbox Wire تایید می کند که عنوان تک نفره که با “برکت” Rare تولید شده است، از “عناصر دو بازی اول” الهام گرفته است. با این حال، از آنجایی که این یک راه اندازی مجدد است، تاریک کامل این یک داستان کاملاً جدید و جهانی برای کشف را ارائه می دهد.

“هم برای طرفداران قدیمی و هم برای بازیکنان جدید، این بازی جدید رویکرد جدیدی به تجربه مامور مخفی ارائه می دهد و فرصتی عالی برای شیرجه زدن در جهان و شخصیت ها است. طرفداران از لحظاتی لذت خواهند برد که با تاریخ و خاطرات بازی اصلی طنین انداز می شود.” ، اما هیچ دانش قبلی برای این تجربه جدید مورد نیاز نیست.”

ترکیبی از گیم پلی تیراندازی اول شخص، اکشن مخفیانه و شبیه سازی همه جانبه، The Initiative یک “فانتزی واقعی مامور مخفی” است که در آن بازیکنان “کلیدی برای استفاده از ابزارها و توانایی های مختلف به دلخواه ما هستند.”

داستان در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد، جایی که Cascade به طرق مختلف بر جهان تأثیر می گذارد. Core Mantis HyperCorporation شبکه GEN را به عنوان راه حلی برای بازگرداندن تعادل زیست محیطی قاهره به کار می گیرد. شرکت‌های دیگر نیز از این روند پیروی می‌کنند، اما همه آنها چنین بلندپروازی‌هایی ندارند. این مهم است که این صحنه آینده امیدوارکننده‌ای را منتقل کند، اینکه ما جهانی را ببینیم که در آن ویرانی و بازسازی در کنار هم هستند، جایی که امید در تضاد با ویرانی گذشته است.»

اینجا جایی است که جوآنا دارک با بازی آلیکس ریگان که شبیه الیسا بیبو است ظاهر می شود. او به عنوان یک مامور DataDyne “ارتباط شخصی عمیقی” با پرونده دارد. بازیکنان همچنین درباره هویت واقعی او که به عنوان “به اندازه خود داستان جذاب” توصیف شده است، اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد.

تاریک کامل تاریخ انتشار آن مشخص نشده است، اما انتظار می رود که برای Xbox Series X/S و PC منتشر شود. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید