گیم پلی Perfect Dark سرانجام آغاز شد و مخفی کاری و گجت ها را به نمایش گذاشت


سال ها پس از معرفی اولیه، The Initiative و Crystal Dynamics بالاخره اولین تریلر گیم پلی بازی را منتشر کردند. تاریک کاملداستان به دنبال قهرمان قدیمی جوآنا دارک است که به باغ شهر قاهره سفر می کند تا دنیل کارینگتون (رئیس سابقش) را ردیابی و شکست دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

در حین بررسی مخفیگاه، کارینگتون با جوآنا تماس می گیرد و شروع به فیلتر کردن اطلاعات مشکوک از طریق سیستم AR او می کند. پارانویا و شک چیز جدیدی در دنیای Perfect Dark نیست. دوباره، جوانا باید مراقب باشد که به چه کسی اعتماد دارد. در طول سفر، او می‌تواند از ابزارهای جدید مانند تجزیه و تحلیل صدا برای ایجاد دیپ‌فیک‌ها و پنهان کردن خود به‌عنوان سایر NPCها استفاده کند.

البته جوآنا به همان اندازه در مبارزه مهارت دارد و از مبارزات کشنده و غیر کشنده، مبارزات تن به تن و انواع سلاح ها برای شکست دادن دشمنان خود استفاده می کند. بازیکنان می توانند این رویکردها را ترکیب کرده و از محیط برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. هر دو خطر و پاداش دارند.

تاریک کامل برای Xbox Series X/S و PC عرضه می شود. جزئیات به زودی اعلام خواهد شد، لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید