perfect dark

توسعه کامل تاریک “به یک یا دو مانع برخورد کرد” – شایعه


کریستال داینامیکس اخیراً اعلام کرده است که در نهایت توسعه محاصره شده خود را متوقف می کند.انتقام جویان مارول،این بدان معناست که استودیو دو پروژه در دست ساخت دارد (حداقل آن چیزی که ما می دانیم) – خط اصلی جدیدمهاجم مقبرهبازی وتاریک کامل،این برنامه با همکاری استودیوی Xbox The Initiative در حال توسعه است (گزارش ها ادعا می کنند که Crystal Dynamics اساساً پروژه را هدایت می کند).

اما به نظر می رسد دومی در چرخه ای بی پایان از مشکلات پشت صحنه گرفتار شده است.تاریک کاملشخصی که در مورد موضوع توسعه گزارش داد و اکنون افشاگر برجسته میلر راس –از انتقام جویانShutter Before Officially Revealed – در ResetEra، عنوان Xbox گفت که در حین توسعه با یک یا دو مانع مواجه شده است.

بدون توضیح دقیق در مورد اینکه دقیقاً به چه چیزی اشاره دارد، راس گفت که جدید مهاجم مقبرهبازی قبلیتاریک کاملوی اخیرا نیز گزارش داده است که:مهاجم مقبره“در مسیر توسعه تمام عیار” قرار دارد و انتظار می رود اواخر امسال رسما اعلام شود.

تاریک کاملبیش از دو سال پیش اعلام شد و جدا از تریلر رونمایی سینمایی آن، به‌روزرسانی‌هایی برای بازی تا حد زیادی وجود نداشت. نوامبر گذشته، فیل راجرز، مدیرعامل کریستال داینامیکس و Eidos گفت که توسعه این پروژه “بسیار خوب پیش می رود.”نویسنده: Shubhankar Parijat