طبق گزارش ها، People Can Fly بیش از 30 نفر را به دلیل کاهش دامنه پروژه اسکوئر انیکس اخراج خواهد کرد.


خارجی ها و طوفان گلوله در حالی که کمتر از یک ماه تا سال 2024 باقی مانده است، توسعه دهنده People Can Fly به لیست بلندبالایی از توسعه دهندگان صنعت بازی و شرکت هایی می پیوندد که از اخراج شده اند. Kotaku گزارش می دهد که این استودیو بیش از 30 نفر را اخراج کرده است.

بر اساس گزارش‌ها، این کاهش‌ها در نتیجه «کاهش دامنه» و محدودیت‌های بودجه برای یک بازی اعلام‌نشده در داخل انجام شد. پروژه جمینی – People Can Fly برای Square Enix توسعه یافته و همچنین توسط Square Enix منتشر شده است خارجی ها.طبق گزارشات، به دلیل بودجه محدود، بازی قرار است کمپین کوتاه تری داشته باشد و انواع دشمن کمتری داشته باشد. خارجی ها.

علاوه بر بیش از 30 کاهش شغل، People Can Fly حدود 20 کارمند را نیز اخراج کرد. پروژه جمینی و آنها را به پروژه های دیگر منتقل کرد.مشخص نیست که این چگونه تأثیر خواهد گذاشت پروژه جمینی توسعه و برنامه انتشار برنامه ریزی شده آن؛

آدام آلکر، مدیر توسعه People Can Fly، در یک ایمیل داخلی به کارکنان نوشت: برای کسانی از شما که به دلیل این تغییرات از استودیو خارج شده‌اید، مایلیم از شما به خاطر مهارت‌ها و تخصص‌هایی که به تیم ارائه می‌دهید صمیمانه تشکر کنیم. ما همیشه اینجا هستیم تا از شما در مراحل بعدی توسعه بازی حمایت کنیم. ”

People Can Fly در حال حاضر تعدادی پروژه دیگر در دست ساخت دارد. ماوریک پروژه، یک بازی جدید بر اساس IP موجود Xbox. یک IP جدید اکشن ماجراجویی که توسط خود منتشر شده است. و یک IP جدید VR. بر اساس گزارش‌ها، سازنده در حال توسعه یک RPG علمی تخیلی تیراندازی سوم شخص برای سونی است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید