کارگردان می گوید این امکان وجود دارد که Pentiment به سوییچ بیاید


شاید در سال 2022 مایکروسافت تعداد زیادی عناوین شخص اول برجسته Xbox را منتشر نکرده باشد، اما برای کسانی که بازی های Obsidian Entertainment را بازی کرده اند. پمنتو همانطور که همه ما می دانیم، هنوز چیزهای بسیار خوبی از بنر سال گذشته استودیوی بازی Xbox وجود داشت. این یک تجربه ماجراجویی داستان محور کوچکتر، به طور قابل توجهی محدودتر و تجربی تر را ارائه می دهد. پمنتو این قطعا یکی از بزرگترین جواهرات ایکس باکس است که نادیده گرفته شده است.

با توجه به ماهیت بازی، بدیهی است که روی Steam Deck که یک دستگاه قابل حمل است، بسیار خوب انجام شده است، اما به نوعی در سایر دستگاه‌های دستی نیز انتشار بومی پیدا می‌کند، علیرغم ماهیت بازی به عنوان یک Xbox first party، آیا این امکان وجود دارد؟ عنوان چیست؟ به عنوان مثال، در مورد انتشار سوییچ چطور؟ جالب است که به گفته کارگردان بازی جاش سایر، این موضوع کاملاً دور از ذهن نیست.

در مصاحبه اخیر با تاچ آرکید، وقتی در مورد امکان مشاهده نسخه بومی پرسیده شد. پمنتو ساویر گفت که مطمئناً این امکان وجود دارد که در نینتندو سوییچ یا آی‌پد اتفاق بیفتد.

او گفت: «به نظر من این امکان پذیر است. “به دلیل Steam Deck، فکر می‌کنم بسیاری از مردم فوراً می‌پرسند، آیا این احتمالاً می‌تواند به سوییچ بیاید؟ فکر نمی‌کنم از نظر فنی چیزی مانع از آمدن آن به سوییچ شود. امیدوارم این بازی تا حد امکان بر روی پلتفرم‌های بیشتری منتشر شود. ، فقط با گذر زمان معلوم میشه.”

البته مایکروسافت در گذشته بازی هایی را برای دستگاه های غیر ایکس باکس آورده است. Ori and the Wisps یا حتی اخیرا Quake 2 Enhanced Editionبنابراین شاید دیدن این موضوع اصلا تعجب آور نباشد. پمنتو قابل ذکر است، این یکی از نسخه های کوچکتر و آزمایشی مایکروسافت است، بنابراین به احتمال زیاد سوئیچ نیز در آینده راه اندازی خواهد شد. البته هیچ نشانه رسمی مبنی بر اینکه این اتفاق به زودی رخ خواهد داد وجود ندارد، اما خوب است بدانید که کارگردان بازی حداقل فکر می کند این یک احتمال است.

پمنتو در حال حاضر برای Xbox Series X/S، Xbox One و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید