تریلر Payday 3 به معرفی ستاره های مروارید و شادی می پردازد و نقشه راه پس از عرضه را فاش می کند


استودیو Starbreeze تریلر جدیدی را منتشر کرد روز پرداخت 3، تیرانداز دزدی مشارکتی آینده آن، بازگشت جوی، هکری که در حال حاضر در دزدی ها شرکت دارد را تایید کرده است. همچنین Pearl، یک کلاهبردار وجود دارد که در نفوذ نیز مهارت دارد و در زمان انتشار شش شخصیت قابل بازی وجود خواهد داشت. تریلر گیم پلی بازی را در زیر ببینید.

Starbreeze همچنین تاریخ انتشار محتوای Season Pass سال اول به نام «سیب بد» را تأیید کرد. DLC 1: اشتباه نوشتاری DLC 2 در زمستان 2023 ارائه خواهد شد. پسران آبی پوش در بهار 2024 منتشر خواهد شد. DLC 3 پس از آن دنبال خواهد شد. سرزمین آزادی تابستان 2024 که با DLC 4 به پایان می رسد: ترس و طمع در پاییز 2024.

البته نام و مدت انتشار ممکن است تغییر کند. محتوای اضافی که در آن بازیکنان می توانند انتظار بهبود کیفیت زندگی و دشمنان جدید، سلاح ها، شخصیت های قابل بازی و لوازم آرایشی را داشته باشند. همچنین ارتقا به Unreal Engine 5 و رویدادهای فصلی برنامه ریزی شده است.

روز پرداخت 3 در تاریخ 21 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه خواهد شد و نسخه بتای باز آن برای 8 تا 11 سپتامبر برنامه ریزی شده است. در مورد انتظارات در اینجا بیشتر بیاموزید.



نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *