تیم Payday 3 به خوبی از شکایات بازیکنان آگاه است. قصد دارد در فوریه درباره بهبودها بحث کند


خواه دزدی های قدیمی، رفع اشکال، تغییرات تعادل، یا بهبود کیفیت زندگی باشد. روز پرداخت 3 تعداد بازیکنان با بازی قبلی قابل مقایسه نیست. تیم Starbreeze Studios از این موضوع آگاه است و برنامه های آینده خود را در یک پست جدید استیم فاش کرد.

“ما می دانیم که بسیاری از شما از این بازی راضی نیستید. از زمان عرضه، ما بازخورد ارزشمند شما را در انجمن ها، رسانه های اجتماعی، نظرات ویدئویی و صفحه FeatureUpvote خود خوانده ایم. برای ما بسیار مفید و بسیار مهم است. توسعه مداوم روز پرداخت 3.

“برای تبدیل بازخورد شما به عمل، ما یک تیم اعتصابی از توسعه دهندگان کهنه کار از تیم های طراحی، جامعه، ارتباطات و تولید خود را جمع آوری کردیم. روز پرداخت 3 تا جایی که بتوانیم انتظارات شما را برآورده کنیم. این تیم در حال کار بر روی طرحی است تا “تجربه دزدی را که بازیکنان در یک بازی انتظار دارند شکل دهد.” روز پرداخت می‌توانیم در کوتاه‌مدت و بلندمدت منتظر دنباله‌های آن باشیم. ”

Starbreeze همچنین می‌خواهد اطمینان حاصل کند که به جای پاسخگویی ساده به شکایات، “بهبودهای احتمالی را یک به یک، با دقت، فکر و برنامه‌ریزی که شایسته آن است، بررسی می‌کند.” درباره برنامه‌های بهبود ما و زمان‌بندی ماه فوریه بیشتر بدانید.

روز پرداخت 3 سپتامبر گذشته برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شد، اما بازیکنان با مشکلاتی در سرور مواجه شدند که مانع از آن شد که برای سرقت در صف قرار گیرند. اگرچه مشکلات آنلاین حل شد، اما شکایات زیادی در مورد کیفیت تجربه وجود داشت، از تاکید بر چالش ها گرفته تا فقدان CRIME.NET و سایر ویژگی های قابل توجه. شما می توانید بررسی را در اینجا بخوانید.

فروش بازی Co-op Heist shooter در ابتدا قوی بود، اما بعداً به دلیل مشکلات کاهش یافت. Starbreeze از آن زمان وصله‌ای منتشر کرده است که به شما امکان می‌دهد با انجام دزدی‌ها و حفظ سلامتی خدمه هوش مصنوعی امتیاز بدنام کسب کنید. حالت آفلاین نیز در حال بررسی است، اما جزئیات هنوز فاش نشده است. منتظر به روز رسانی های ماه آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید